RuyaTabirleri.com

Rüyada Tilki Görmek

Rüyada tilki görmek, tabiatı kötü olan kişiye delalet eder. Bu kişi, her işini ağlayıp sızlayarak, yalanlar söyleyerek yürüten kişi olarak tasvir edilir. Bir işi kafaya koyduğu zaman, onu alabilmek için kafasında milyon tane tilki gezer derler. Allem eder, kallem eder amacına ulaşır ve gözünü diktiği şeyi mutlaka elde eder. Fakat kimseler tabiatı gereği kendisinden haz etmez. Bu kişiye kimse itibar etmez hatta selam dahi vermek istemez. Bu kişi genellikle de bir adam ile tabir edilir. İmanı zayıf, merhametsiz ve sevgisiz bir adam olarak tasvir edilir.

Rüyada Tilki Saldırması

Düşman atağı şeklinde tabir edilir. Rüyasında kendisine bir tilkinin saldırdığını gören kişi, düşmanları tarafından köşeye sıkıştırılacak ve zor duruma düşecektir. Düşmanın dişli olması nedeniyle bu sıkıntılı durumdan kurtulması hiç de kolay olmayacaktır.

Rüyada Tilki Eti Yemek

Doğru yoldan vazgeçerek kazanılan rızık olarak tabir edildiği gibi aynı zamanda kötü ve art niyetli biri ile ortaklık etmek olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Tilki Kovaladığını Görmek

Rüya sahibinin yakın çevresi ile anlaşmazlık içerisine girmesine ve dalaşmasına delalet eder. Kişi bu nedenle hayli gergin ve sıkıntılı bir dönem geçirecek, olayların yatışması da zaman alacak demektir.

Rüyada Tilki Avlamak

Rüyasında tilki öldürdüğünü gören kişinin kırklara karışacağı yorumu yapılır. Aynı zamanda rüya sahibinin yakasını kötü bir işten kurtarmasına ve rahat bir nefes almasına işaret eder.

Rüyada Tilki Öldürmek

Rüya sahibinin bütçesini toparlamasına ve yeniden birikim yapabilecek duruma gelmesine yorulur.

Rüyada Tilki Postu Görmek

Rüya sahibinin varlığının azalması şeklinde tabir edilir. Rüyasında tilki postu gören kişi belki zararına belki de karına malından bir kısmını bir iş için hibe edecek diye ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tilki Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Zozan (22 Aralık 2015 saat: 14:44)

  Rüyamda mahallemizde evimizin cevresinde birden fazla tilki vardi ve birini basimdan saliyodum digeri saldiriyodu.. kurkleri farkli renklerdeydi hepsinin.. aslinda vaşaklara cok benziyolardi.. ruyamin sonunda bitanesinin kafasina vurup oldurdum ve birden uyandim.. korkmuyodum cok gucluydum sadece yalizligimi hissediyodum o anda.. aile ve akrabalarida goryodum ama onlar kacip saklaniyolardi bana yardim etmiyolardi..

 2. İbrahim (27 Ekim 2015 saat: 21:14)

  Rüyamda, ormanlık bir yerde küçük bir yuvada uç tane ördek yavrusu ve anası vardı. Anası sarı yavruları sarı siyah renkteydi. Sonra anaları ve iki ördek yavrusu benim yanıma geldi. Tek kalan yavruyu geldi bir tilki yedi ve yuttu. Tilkinin yavruyu yediğini görünce ben haykırarak ağlamaya başladım ve o anda uyandım.

 3. ibrahim (26 Eylül 2015 saat: 03:16)

  Rüyamda üç harfli beni tavanın sol köşe sine vurdu ağzımi hareket ettiremedim sonra derin bir Besmele cekebildim . Nas süresini okuyordum ve bir tilkiye dönüştü ona bir kere vurdum ve ağzımdan Namazdan sonra söylenen vahtehula serikeleh. .. diyip isaret parmağıyla aşağı yukarı yapıyordum 2.dokunuşumla uyandım . Lütfen yorumlarmisiniz?

 4. zeynep (01 Temmuz 2015 saat: 21:24)

  Selamunaleykum Rüyamda felaketler içinden kaçıp bir eve sığındım tıpkı Nuh a.s gemisi gibi oraya giren kurtuluyordu. O evde aynı kurtuluş evi o evde isimler açıklandı ve benim isminde bu ısimler hacıya gidecek kimselermiş. ve bende abdest aldım kabeye gitmek için sonrada uyandım Allah razı olsun

 5. Gaye (20 Haziran 2015 saat: 05:00)

  Rüyamda bir araba kullandığımı, kalmak icin biryere gittigimi ve oradan apar topar uzaklastigimi ve kapimin esiginden beyaz veya gri bir tilkiyi sürekli kovmaya çalıştığımı gördüm… ben kapidan atip kapiyi kapattikca iceride bulunuyordu en sonunda istemeyerek kulağını koparttim ve bana zarar vermesinden kortugum halde vok uysal bir sekilde yanimda duruyordu ben kovdukca acaba manâsı nedir? Teşekkür ederim

 6. ozlem (05 Haziran 2015 saat: 09:53)

  Her tarafından tertemiz ırmaklar şelaleler akan yemyeşil bir yer gördüm.burada da kızıl renkli bi tilki gördüm ama içimde herhangi bir korku yoktu aksine tilkinin güzelliğine de o manzaranın güzelliğine de hayran kaldım.bu ruyanın tabiri nedir?

 7. Nursel (03 Haziran 2015 saat: 08:06)

  Ruyamda cadde ortasinda kizlar tilki gorduguklerini soyluyorlar onlar kaciyo ama ben kacmiyorum.ilerliyorum oraya dogru sonra yavru bir tilki ayagima yapisiyor disleriyle baski uyguluyor beni birakmiyor cok ugrasmama ragmen sonra kurtuluyorum ayakkabim yirtilmis olarak.

 8. sinan (09 Nisan 2015 saat: 09:10)

  tilki ve kurt köpeği önümden geçiyordu kurt bir anda tilkiye dönüşüyordu . sonra bir kadın ve çocuk çıkıyor ortaya ve bir kulübe var ve orda köpek ölüsü vardı sonra kadın ölü olan köpeği yiyiordu . sonra yanında ki çocuğu kucağına alıyor ve uyuyordu bu arada çocuk kız . dağ başı idi ve kar vardı her yer bembeyazdı.benim yanımda kız ve erkek kardeşim var sonra bir adam çıkıyor ama yüzünü hatırlamıyorum.

 9. Hasan (05 Aralık 2014 saat: 18:05)

  ruyamda gizli ve bilinmeyen bir yere gittmişim ve orda bayanlara bakmak yasak galiba korka korka ordan cıkıyordum o an bir evin korıdorundan cıkıyordum ev sahibi gördu beni tam o an bir kadın karsıdan geldi kafamı indirdim kosmaya basladım adamda beni itti git cabuk dedi cıktım kosarak sonra arkama baktim bir bayan arkamdan geldi gördum onu bana benim kim oldugumu görmek istedigini söyledi ve karsıda birşeyler görduk kız korktu beni görecekler dedi telin altında bizim eski evin bahcesine girdik bir köpek kızı kovalamaya basladı ama kız sevimli bir tilki görunumunu aldı ve bende köpegimize birak onu benim bu birsey yapma dedim durdu köpek ve onunla oynamaya basladı köpek
  Bu ruyayı yorumlarsanız sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,