RuyaTabirleri.com

Rüyada Timsah Görmek

Rüyada timsah görmek kolluk kuvvetlere, alçak birine, dost görünen düşmana, rakibe, zulüm eden kişiye ve hile ile kazanç elde eden kimseye delalet eder. Rüya sahibinin timsahı alt ettiğini görmesi rakiplerine ve hasımlarına karşı kazanacağı başarıya işaret eder. Eğer timsah rüyada sudan çıkmışsa bu, rüya sahibinin iş hayatında çok güçlü ve çok dişli rakipleri bulunduğuna aynı zamanda hasımlarına işaret eder.

Rüyada timsah tarafından yara aldığını gören kişi güvende değildir. Rüyada timsah gören kişinin dost ve arkadaş dediği kişileri iyi analiz etmesi gerekir. Rüyada timsaha mağlup olmak hiç iyi değildir, kişinin içinde bulunduğu her türlü tehlikeye delalet eder. Timsahı öldürmek tüm belalardan, tehlikelerden, sorunlardan, sıkıntılardan ve zahmetten kurtulmaya işaret eder.

Rüyada Timsah Derisi Görmek

Rüyada derisinden yapılmış bir çanta görmek hayırlara işarettir. Bol kazanç ve bol rızık anlamına gelir. Rüyada timsah derisi ayakkabı görmekse başkaları tarafından yaşanacak olan zahmet ve sorun anlamına gelir.

Rüyada Timsah Eti Yemek

Rüyada timsah eti yemek kişinin ruhsal çöküntüden kurtulması ve yeniden yaşama sevinci kazanması için adım atması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Timsah Yavrusu Görmek

Rüyada timsah yavrusu görmek, önemli olmayan ama ağrı veren hastalıkların baş göstereceği anlamına gelir.

Rüyada Timsah Saldırısına Uğramak

Rüyada timsah saldırısına uğramak, bilinç kazanmak, gönül gözünün açılması ve kişinin farkındalık sahibi olması anlamına gelir.

Rüyada Timsahın Isırması

Rüyada timsah tarafından ısırıldığını gören kişinin rüyası, düşmanları ya da rakipleri tarafından tuzağa düşürülmek istendiğine delalet eder.

Rüyada Timsahtan Korkmak

Rüyada timsahtan korktuğunu gören kişinin, sorunlar ve sıkıntılar karşısından yaptığı hamlelerin ve yaklaşımların değişmesi gerektiği anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda kişinin duygusal zekâsının çok güçlü olduğuna işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Timsah Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. DERYA ERTURK (10 Nisan 2014 saat: 09:23)

    lütfen bu rüyama yorum yapın… bu gece rüyamda tam olarak hatırlamasamda hamileymişim ama birkaç aylık… etrafımda tanımadığım insanlar var ve bana sıcak poğaça ikram eden bir erkek var. dumanı tüten sıcaklıkta… daha sonra Sheraton otelindeymişim biri ankarada biri başka bir şehirde ama neresi hatırlamıyorum… sanki bu otel 2 farklı toprak parçasında arada bir köprü varmış gibi yapılmış. 2 şehirde gördüğüm otel aynı isim ve şekilde. sonra bu otelin içinde ağaçlar var bir ırmak var ama ortalık karışık ben ırmakta sürükleniyorum bir bakıyorum kurbağalar zıplıyor etrafımda ve ilerde timsahlar görüyorum. yanlarına gidiyorum ve bir bakıyorum timsahların ağzı kablolarla bağlanmış… sonra otelden ayrılmak için bir otobüse biniyorum. bir kadın var ben onu tanımıyormuşum gerçekte de tanımadığım biri esmer güzel bir kadın bana beni tanımadın mı diye soruyor. bu rüya ne demek? zor günler yaşıyorum. lütfen cenap verin.

  2. hakan (14 Ocak 2014 saat: 08:14)

    rüyamda yuvarlak bir kuyu kücük köpeğim pekinez yabancı bir köpekle oynarken kuyuya atlıyorlar ve yüzmeye başlıyorlar. kulada küçük bir timsah ve yabancı köpeği kuyruğundan ısırıyor onu kurtarıp sudan alıyorum ve senra benim köpeğimi kuyruğundann ısırıyor köpeğimi kuyudan çıkarıyorum o sırada kuyudan sıçrayıp benim sol elimi baş parmağımla işaret parmağımın arasından ısırıyor bende demir bir soba küreği ile timsaha vurup onu tekrar suya atıyorum elimde bir kaç tane timsah diş izi oluşuyor ama hiç kanamıyor lütfen yorumlarmısınız.
    saygılarımla

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,