RuyaTabirleri.com

Rüyada Timsah Yavrusu Görmek

Rüyada timsah yavrusu görmek, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bu rüya gaddar ama zararsız bir düşmandır. Bazı âlimlere göre ise polise veya kanun yapıcılara yorumlanmaktadır. Rüyada timsah yavrusunun büyüdüğünü görmek size düşmanlık eden bir kişinin zamanla güç kazanacağına ve eskiden yapamadığı kötülükleri yapmak için uğraşacağına işarettir. Rüyada timsah yavrusu ile beraber bir timsahı da görmek ise, çocuk sahibi olan bir düşmanınız olduğuna, bu düşmanın size zarar vermek için fırsat kolladığına delalet eder. Rüyada timsahın sizi suya çekip boğması, büyük bir sıkıntı haline, polisin sizi yakalamasına herhangi bir suç ile itham edilmenize yorumlanmaktadır.

Rüyada Timsah İle Boğuşmak

Rüyasında timsah ile karada veya denizde boğuşa kişi, kötü bir adamla mücadele etmek zorunda kalır. Bu rüya kişinin başına gelecek bazı musibetlere de işaret etmektedir. Rüyada timsahla boğuşan kişi iş hayatında kendisine zarar vermek isteyenleri alt etmeye uğraşır. Aynı zamanda bu rüya kendisini saklayan, çevresi tarafından iyi tanınan gerçekte de sapkın bir insanın ifşa olmasına, toplum dışına itilmesine işarettir. Rüyada timsah öldüren kişi düşmanlarına galip gelir.

Rüyada Timsah Derisi Görmek

Rüyada timsah derisi veya timsah derisinden yapılmış olan eşyaları görmek, haram mala ve kazanca, kişinin günah işlemesine, iş hayatında dönen dalaverelere işarettir. Rüyasında timsah derisi çanta takan veya ayakkabı giyen kişi, başkalarına hava atmaktan hoşlanır veya bu rüya kibirli olduğunuzu ve bu huyunuz yüzünden günaha girdiğinizi göstermektedir.

Rüyada Timsah Yavrusu Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada timsah yavrusu görmek, kişinin fobilerine ve dünya hayatındaki korkularına işarettir. Bazen de bu rüya gerçek hayatınızda çekindiğiniz ve kötülüklerinden endişe duyduğunuz bir kişinin sembolüdür. Size zarar vermeye çalışan bu insanı rüyanızda timsah olarak görürsünüz.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Timsah Yavrusu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Oğuzhan (09 Aralık 2016 saat: 06:25)

  Merhaba ben ruyamda yegenim ile birlikte denize girecegimiz zaman karada cabalamadan duran 3 tane ufak boy boy timsah ve yanlarinda 1 yilan gordum denize girmedik bir baskasi yanimiza geldi ve timsagin birini tuttugu gibi firlatti korkmamamiz gerektigini soyledi ruyamda kendi kendime timsahin denizde ne isi var diye duaundun korkmadan uyandim. Tabir nedir ?

 2. Aliye (13 Kasım 2016 saat: 14:05)

  Rüyamda sivilcemi patlatıyordum, irinin sonunda başta algılayamadığım bir timsah yavrusu çıkıyordu. Sivilceden çıkan irin artık kötülüklerden kurtulduğuma da işaretse, timsahı da o irinin içinde görmem çok mantıklı. Timsah yavrusunu başta algılayamadığım için biraz kokladım ve balıksı bir kokusu vardı.

 3. Leyla (07 Ekim 2016 saat: 12:45)

  Merhabalar
  rüyamda göğsümden sivilce vardı.sivilcenin ucu siyahtı ben onu patlattım elime aldım siyah noktayı küçük bir yumurtaymis birden içinden ejderha yada timsaha benzeyen küçük koyu yeşil renkli 2 tane yavru şeklinde hayvanlar gördüm yakalamaya çalışıyorum çok hızlı hareket ediyorlardi

 4. Hediye (01 Ekim 2016 saat: 09:32)

  İyi günler ben bu sabah rüyamda kucağımda on tane falan timsah yavrusu olduğunu gördüm çok korkuyordum ama kucagımda onları besliyordum büyüyorlardı yere baktığım da iki tane ölü fare vardı onlardan da çok korkmuştum bunun anlamı ne olabilir?

 5. Ayşegül (28 Temmuz 2016 saat: 08:17)

  Rüyamda tv masasının ustunde gezen yavru bir timsah gördüm kardeşime gösterdim oda canlı dokunma dedi sonra aşağı indi yavaş yavaş biraz ilerledi ve tam boynuma atladı sicradim hemen elinle tutup atmak istedim ama oan uyandım uyandigimda timsah yerine boynundaki muskayi cekistiriyodum anlamı nedir acaba

 6. Felek (12 Temmuz 2016 saat: 13:50)

  İyi günler ben rüyamda timsah yavruların gördüm bahçede 1 yaşındaki kızım oynuyordu etrafında timsah yavruları vardı 1 tanesi kızıma saldırdı ben bağırırken komşum koştu kızımı koluna aldı o ve eşimin kolunua verdi kızım kann kayıp ediyordu yaşıyordu rüyada.. İnşallah kötü bir şey deyil çok korkuyorum

 7. Talha (13 Şubat 2016 saat: 08:29)

  İyi günler ben bu sabah rüyamda anneannem ve dedemin yanındaydım anneannemin 3 yavru canlı timsah pişirdiğini gördüm ve birini ben yedim canlı canlı ondan sonra gittim ve yine geldim bu sefer canlı hayvan yemenin haram olduğunu söyledim onlarda unuttuklarını ama çok lezzetli olduğunu sôylediler.Bunun tabiri nedir?

 8. gülsüm gürkaynak (03 Ekim 2015 saat: 10:53)

  Rüyamda babanemin evin onunde ilk önce timsah yavrusu gordum sonra ondan hemen kaçtım herkesi eve topladım fakat kardeşim disardaymis.Ardından ona bağırdım koş diye çünkü başka büyük bir timsah gordum tam kardeşim koşarken onu kalcasindan ısırdı.Isırdığı yeri de gordum. kardeşim yere düştü ve biz bi şekilde kardeşimi içeri cektik. Öyle uyandim.

 9. Yağmur Çelenk (06 Temmuz 2015 saat: 10:59)

  Hayırlı günler ben iki gündür rüyamda timsah yavrusu goruyorum iki gundür Aylak Aylak gezen yavru timsah bizden korkuyordu ama bu gün ki rüyamda timsah yavrusunun kız kardesimi kolundan ısırdığını gördüm kostum saldırmaya çalıştım ama o an uyandım bunun tabiri nedir?

 10. Yağmur Çelenk (06 Temmuz 2015 saat: 10:58)

  Hayırlı günler ben iki gündür rüyamda timsah yavrusu goruyorum iki gundgügündür Aylak Aylak gezen yavru timsah bizden korkuyordu ama bu gün ki rüyamda timsah yavrusunun kız kardesimi kolundan ısırdığını gördüm kostum saldırmaya çalıştım ama o an uyandım bunun tabiri nedir?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,