RuyaTabirleri.com

Rüyada Tinerci Görmek

Rüyada tinerci görmek, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin yüzünün gülmesine vesile olacak hayırlı gelişmelerin meydana geleceği şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin umutsuz ve karamsar olduğu bir işinin sürpriz bir şekilde hem de büyük bir süratle ilerleme göstereceğine bunun da kendisi için şifa olacağına ve tüm sıkıntılarını, dertlerini ve sorunlarını unutturacağına rivayet edilir.

Rüyada Tinerci İle Kavga Etmek

Rüyayı gören kişinin düşmanlarını ve rakiplerini yeneceğine, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine işaret ederken aynı zamanda da rüya sahibinin zor durumda olan bir kimseye iylik ve hayır yaparak onun gönlünü kazanacağına ve hayır duasını alacağına tabir edilir.

Rüyada Tinerciden Kaçmak

Rüyayı gören kişinin hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine, kişinin endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da arınacağına işaret eder.

Rüyada Tiner İçmek

Rüyayı gören kişinin şanssızlıklarla, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına, başarısızlığa düşeceğine, neşesini ve ağız tadını yitireceğine, mutsuz olacağına, üzüleceğine ve dertleneceğine delalet eder. Rüya sahibinin maddi ve manevi olarak çökmesine neden olacak bazı olaylarla karşılaşacağı ve üzüleceği anlamına gelir.

Rüyada Tiner Koklamak

Rüya sahibinin kazaya, belaya ve kötülüklere çok yakın olduğuna, düşünmeden atacağı ilk adımda kendini tehlikeye atacağına, zarar edeceğine, parasını ve malını kaybedeceğine rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin kötü günler geçireceği ile kabul edilir.

Rüyada Tiner Dökmek

Rüya sahibinin çok öfkelendiği bir anda gözden çıkaracağı bir işin, malın ya da paranın farkında olmadan da olsa kendisi için çok hayırlı olacağına, sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine, önünü açacağına, huzurunu yerine getireceğine ve kişinin kendisi için çok isabetli bir şey yapmış olacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!