RuyaTabirleri.com

Rüyada Tır Görmek

Rüyada tır görmek, rüya sahibinin başının sıkışması ve zor durumda kalması şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin hayatında bazı sorunlar baş gösterecek ve uzun süre bu meseleleri çözmek için uğraşmak zorunda kalacaktır. Bu sorunlar aile içine de yanşayacak, aile bireyleri arasında bölünmeler, karşı duruşlar, fikir çatışmaları ve münakaşalar meydana gelecektir. Rüyada tır görmek uzun sürecek ve çetin geçecek bir döneme işaret eder. Rüya sahibi için bir hayli sıkıcı ve zor günler yaşanacak demektir. Çünkü tır rüya sahibi için büyük bir sıkıntı ve soruna neden olacak sorumluluk olarak değerlendirilir.

Rüyada Tır Sürmek

Rüyada tır sürmek hayra delalet eder. Rüya sahibinin işi ve kazancı ile tabir edilir. Rüyasında tır sürdüğünü gören kişinin işte yükü ağır olabilir ama buna paralel olarak maaşı da kendisi için tatmin edici ve kâfidir.

Rüyada Tır Çarptığını Görmek

Rüyasında kendisine tır çarptığını gören kişinin şansı açılacak demektir. Rüya sahibinin önündeki günler kendisi için çok uğurlu olacak, gerek mutluluk ve başarı, gerekse sağlık ve kazanç getirecektir. Rüyada tır çarpması diğer yandan da yüklü para ya da sayıca çok olan mala tabir edilir.

Rüyada Tır Sahibi Olmak

Rüya sahibinin makamı olarak değerlendirilir. Rüyasında tır sahibi olduğunu gören kişi, başarması zor ama severek yaptığı bir işin en tepesindeki yetkili kişi olacak ve son sözü kendisi söyleyecek, son imzayı kendisi atacak demektir.

Rüyada Tır Kazası Görmek

Aslının aksine güzel anlamlar ifade eder. Rüya sahibi için hayırlı haberler, mutluluk verici gelişmeler, üstün başarı ve zafer olarak değerlendirilir. Rüyasında tır kazası gören kişi büyük ve yeni bir işe soyunacak, bu iş sayesinde kazancı yerine gelecek ve rahata erecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,