RuyaTabirleri.com

Rüyada Tır Kullanmak

Rüyada tır kullanmak, kişinin meşakkatli uğraşlar sonucunda hayal ettiği hayata kavuşacağına, zorluklarla kazanacağı helal paraya işaret eder. Tır kullanan kişi, Allah katında makbul bir kimsedir ve helal kazanç nedeniyle zamanla zenginleşir. Bazı alimler bu rüyanın kişinin iş değiştirip ticarete atılacağını ve yüksek kazançlar sağlayacağını da söylerler.

Rüyada Tırdan İndiğini Görmek

İtibar kaybına yorumlanan rüya aynı zamanda kişinin evlilik hayatında da bir ayrılık ya da boşanmanın söz konusu olduğu anlamına gelir. Rüyada tırdan inmek, kişinin ümit ettiği hayata kavuşamayacağına ve yanlış seçimler yapacağına da delalet eder. Tırdan inen kişi sevdiği bir kimse ile ayrı düşer ve beklemediği bir yakınından kötülük görür.

Rüyada Tırla Eşya Taşıdığını Görmek

Yeni bir iş değişikliğinin kapıda olduğuna işarettir.  Yeni bir iş gibi aynı zamanda yeni bir kısmeti de niteler. Kişinin yeni bir yolculuğa çıkacağına ve gideceği yerde yerleşik bir düzen kuracağına da yorumlanır. Bazı tabirlere göre de tırla eşya taşımak ev değiştirmek veya taşınmaya da tabir olur.

Rüyada Üzeri Yüklü Tır Görmek

Kişinin yeni bir sorumluluk altına gireceğine, aileye yeni bir bebeğin katılacağına ve farklı bir şehre taşınmaya delalettir. Rüyasında üzeri yük dolu tır gören kimse sağlık sıkıntısı yaşar. Yaşlı bir kimse ise, elinden yüklü bir mal çıkar veya evlatlarına dağıtır. Yüklü tır görmek, meslek hayatında engellerle karşılaşılacağına da tabirdir.

Rüyada Tırla Kaza Yapmak

Genellikle kişinin ruhsal açıdan melankolik bir durum yaşadığına, çevresindeki kişilere karşı kırıcı davrandığına ve bu tutumu nedeniyle hem özel hayatında, hem de iş hayatında bir takım sıkıntılar yaşayacağına yorulur. Tır kazası görmek aynı zamanda yakın arkadaş çevresinden birinin hayatı ile ilgili kötü bir haber almak manasına da gelir. Rüya sahibinin, bir düşmanı olduğunu ve bu kişi ile beklenmedik şekilde bir kavgaya tutuşacağına da tabir olur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tır Kullanmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Gülsen (16 Haziran 2016 saat: 11:09)

  Arkadasım beni rüyasında tır kullanırken görmüş o kadar güzel kullanıyormuşum ki arkadasım helal olsun ne güzel daracık yollardan geçip kullanıyor demiş rüyanın anlamını cok merak ediyorum arkadaşımla uzun zamandır görüşmüyorum kendisi Kıbrıs’ta onun beni rüyasında görmesi cok şaşırttı beni gerçekten bana bu rüyanın anlamaını söylermişim

 2. Vedat (06 Mayıs 2016 saat: 10:38)

  Ruyamda bir arkadasla bir koye gittik. Yem yuklu yeni model bir tir kullaniyordu. Koye vardigimzda park etmesi cok zor bir yere tek seferde park etti. Ordan yemleri dagitacaktk. Sonra kucuk bi kamyonet geldi ve oraya girmk istedgini soyledi. Aradsim bana tiri cekiver dedi ve ben calistirdim. Genisten alip bulundugumuz yerden birkac denemede ciktim. Bu neye delalettir.

 3. Hikmet (05 Ocak 2016 saat: 10:40)

  Rüyamda uzun dorsesi kapalı oturunca çalışan koltuğunda sensorlu bir tur cihaz olan tir gordum binip bizim köydeki evin oraya gidiyodum evin yukarısında büyük bi alan var ordan dönmeye gittim babam ordaki mezarlıkta inekleri otlatıyordu yanlarında da bizim bi arkadaş vardı sonra babama selam vermek için tirdan indim bi baktım tir yavaş yavaş kaymaya başladı altına bi tane taş buldum koydum ve alarm çaldı :)

 4. metin (20 Nisan 2015 saat: 11:54)

  Rüyamda tır kullanıyordum. Bi sure iyi rahatça kullandım. Sonradan frenler zayıfladı rampa aşağı inerken biraz zorlandı yol daraldi birden tek seriye düştü koy yolu gibi toprakyol oldu. Derken sağda solda kocaman demir sepetler vardı carpmayim diye uğraştım ama bir ikisi takıldı tıra tam düze iniyordumki bir itfaiye aracı kocaman. Ona yol vermek için bulduğum bi yan yola girdim ve durdum. Tırdan aşağı indim. Çokta bi hasar yoktu.

 5. yusuf mutlu (14 Temmuz 2014 saat: 12:45)

  S.a ben ruyamda bir pitbull tarafindan takip ediliyirdum ve surrkli benim pesimdeydisonra bana yakalafigi yerde saldiriyidu bir ara pacamda yakalayip brnim asili oldugum icin oda asili kaldi haavadaa siyah yuzunun yarim bolmesi de beayzdi cinsi ppitbull tir benzeri bir arqc kullandim hizli bir sekilde ama kopegi oldurmedim kurtulmak icin kullandim surekli pesde idi .bir ara sanki onun yabrusuna benzer nir kopekle birlesti sonra o yavru gitti o kaldi ve hep pesimde idi yorumalrsaniz sebinirmm

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,