RuyaTabirleri.com

Rüyada Tır Sürmek

Rüyada tır sürmek, kişinin işinde zorlandığını ancak, alın teri ve emeği ile çalışıp kazanç elde ettiğini, ailesine de helal lokma yedirdiğini gösterir. Rüyasında tır sürdüğünü gören kişi, uzun süren bir işe sahip olur ve azmi ve sabrı neticesinde işini büyütür. Tır kullanmak aynı zamanda kişinin itibar sahibi olduğunu ve sahip olduğu mevkiyi ve gücü başkalarının iyiliği için de kullandığının simgesidir. Rüyada tır süren kişi, hayatı ile ilgili tüm kararları tek başına alır ve sorumluluklarını da her zaman eksiksiz olarak yerine getirir. Çok hızlı bir şekilde tır sürdüğünü gören kişi ise bazı durumlarda ani kararlar alır ve istenmeyen sonuçlarla karşılaşabilir. Çok yavaş bir şekilde tır kullandığını gören kişi ise, kişinin çok sabırlı ve dengeli bir kişiliğe sahip olduğunu, her adımını düşünerek attığını gösterir.

Rüyada Araç Kullanmak

Genellikle rüya sahibinin kendi hayatı üzerindeki kararları alan biri olduğuna işaret eder. Rüyasında araç kullanan kişi kendi hayalleri doğrultusunda bazı girişimlerde bulunur ve bu nedenle iş hayatını da kendisi yönlendirir. Tek başına iş kurmak isteyen kişiler için şartların olgunlaştığını da bildirir.

Rüyada Geri Geri Tır Kullanmak

Herhangi bir aracı geri geri kullandığını gören kişinin tüm işleri aksi gider ve beklenmedik kötü olaylarla karşılaşır. Geri geri araç kullanan kişinin yaşamındaki aksilikler tüm hayatını alt üst edebilir. İş sahibi olanların işlerini kaybetmelerine, aile düzeninde oluşacak belirsizliklere ve çalkantılı durumlara da neden olur.

Rüyada Tır Sürmek Psikolojik Yorumu

Rüyada herhangi bir araç kullandığını gören kimseler, yaşamlarındaki kontrolü ele geçirmek arzusu içinde olanlardır. Genellikle oto kontrollerini kaybetmek üzere olanların veya bu konuda gün içinde çok düşünen kişilerin gördüğü rüyalardan biridir. Bazı durumlarda mesleki olarak tır kullanan kişiler de rüyalarında tır sürdüklerini görebilirler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!