RuyaTabirleri.com

Rüyada Tıraş Etmek

Rüyada tıraş etmek ya da tıraş olmak bir tek şekilde yorumlanmaz. Rüyada kafa tıraşı kişinin lehine olacak bir iş için atacağı adıma ya da vereceği bir karara delalet eder. Rüyada kafasının tıraş edildiğini gören kişi hak yolunda makbul olacak bir hayır işleyecek demektir. Rüyada başın sıcak havada tıraş edilmesi şifa bulmaya, kazanca ve rızka işaret eder. Rüyada başın soğuk havada tıraş edilmesi sağlık sorununa, sıkıntıya, zorluğa, kedere ve kötü habere delalet eder. Rüyada başını tıraş etmek genel olarak esenlik bulmaya ve ferahlığa kavuşmaya delalet eder. Kişi içinde bulunduğu zorluklardan ve maddi yükümlülüklerinden kurtulur, hastalığına şifa bulur, düşmanına ve rakibine karşı zafer elde eder. Bir kadın rüyasında başının tıraş edilmiş olduğunu görürse bu aile hayatında yaşanacak büyük ve ciddi sorunlara işaret eder. Bu kadın kocası ile sorunları nedeni ile evliliği çatırdama noktasına gelecek demektir.

Rüyada Sakal Tıraşı Olmak

Rüyada sakal tıraşı olmak, kişinin yapacağı bir hataya, alacağı yanlış bir karara ya da atacağı yanlış bir adıma işaret eder.

Rüyada Bıyık Tıraşı Olmak

Rüyada bıyık tıraşı olmak güzel ve hayırlı işlere ve güzel gelişmelere işaret eder. Kişinin şifa bulmasına, borçlarından kurtulmasına, bolluğa ve berekete kavuşmasına delalet eder.

Rüyada Kıllarını Tıraş Etmek

Rüyada göğsündeki ya da karnındaki kılları tıraş ettiğini görmek kötü ve zor şartlardan kurtulmaya, koltuk altındaki kılların tıraş edilmesi varlıklı kimseler için mülkiyetinin ve parasının daha fazla olacağına yokluk ve kıtlık çekenler için de bolluğa kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Saç Tıraşı Olmak

Rüyada saç tıraşı olduğunu görmek iyi değildir, erkek için işlerinin ve kazancının gerilemesine ve iş yerinde gözden düşmeye, kadın için de çocuk sahibi olamamaya işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!