RuyaTabirleri.com

Rüyada Tıraş Etmek

Rüyada tıraş etmek ya da tıraş olmak bir tek şekilde yorumlanmaz. Rüyada kafa tıraşı kişinin lehine olacak bir iş için atacağı adıma ya da vereceği bir karara delalet eder. Rüyada kafasının tıraş edildiğini gören kişi hak yolunda makbul olacak bir hayır işleyecek demektir. Rüyada başın sıcak havada tıraş edilmesi şifa bulmaya, kazanca ve rızka işaret eder. Rüyada başın soğuk havada tıraş edilmesi sağlık sorununa, sıkıntıya, zorluğa, kedere ve kötü habere delalet eder. Rüyada başını tıraş etmek genel olarak esenlik bulmaya ve ferahlığa kavuşmaya delalet eder. Kişi içinde bulunduğu zorluklardan ve maddi yükümlülüklerinden kurtulur, hastalığına şifa bulur, düşmanına ve rakibine karşı zafer elde eder. Bir kadın rüyasında başının tıraş edilmiş olduğunu görürse bu aile hayatında yaşanacak büyük ve ciddi sorunlara işaret eder. Bu kadın kocası ile sorunları nedeni ile evliliği çatırdama noktasına gelecek demektir.

Rüyada Sakal Tıraşı Olmak

Rüyada sakal tıraşı olmak, kişinin yapacağı bir hataya, alacağı yanlış bir karara ya da atacağı yanlış bir adıma işaret eder.

Rüyada Bıyık Tıraşı Olmak

Rüyada bıyık tıraşı olmak güzel ve hayırlı işlere ve güzel gelişmelere işaret eder. Kişinin şifa bulmasına, borçlarından kurtulmasına, bolluğa ve berekete kavuşmasına delalet eder.

Rüyada Kıllarını Tıraş Etmek

Rüyada göğsündeki ya da karnındaki kılları tıraş ettiğini görmek kötü ve zor şartlardan kurtulmaya, koltuk altındaki kılların tıraş edilmesi varlıklı kimseler için mülkiyetinin ve parasının daha fazla olacağına yokluk ve kıtlık çekenler için de bolluğa kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Saç Tıraşı Olmak

Rüyada saç tıraşı olduğunu görmek iyi değildir, erkek için işlerinin ve kazancının gerilemesine ve iş yerinde gözden düşmeye, kadın için de çocuk sahibi olamamaya işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tıraş Etmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Batuhan (29 Mayıs 2015 saat: 15:09)

    Rüyamda bir erkek kuaföründe çalışmaya başlamıştım sonra ustam berberi bana bırakıp gidiyordu tam bu arada berbere müşteriler geliyordu ben ustamı çağırıp gelirken ustanın elindekilerin ne olduğunu hatırlamıyorum ve ona yardım edip dükkana geliyorum sonra adam sen sacımı kesebilir misin? diyor , bende makas aramaya başlıyorum bi makas görüyorum gümüş renginde ama onu almiyorum derken bi arkadaşımı görüyorum ve makas aradigimi söylüyorum o bana makaslar burda hicmi görmedin deyip bi bıçak çıkartıyor ardindan bana uzatıyor ben bu makasmi bak orda makas deyip yine bi bıçak çıkarıyorum derken başka bi arkadaşım bi makası verse az ugrasayim diyor elimdeki bıçağı verdigimde arkadaşım adamı tıras ediyor

  2. Öznur (01 Mayıs 2015 saat: 07:54)

    Merhaba ben Öznur.. Ben uzun yıllardır biriyle birlikteyim, uzun zamandir ruyamda hep onun beni bi sekilde kandirip birakip gittigini görüyorum. Ve her seferinde bir kadin icin birakip beni gidiyo ve ben her yerde sokaklarda onu ariyorum ve her ruyamda oldugu gibi elimde eski bir tel le sokak sokak onu ariyorum numarasini cevirmek istiyorum ama ceviriyorum bit turlu ya aklima gelmiyor numarasi yada tel yuslari yok yada ariyorum hat dusmuyo.. cok merak ediyorum bu ruya bana ne demek ister?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,