RuyaTabirleri.com

Rüyada Tıraş Görmek

Rüyada tıraş olmak çok değişik şekillerde yorumlanmaktadır. Tıraş edilen yere göre farklı farklı tabirler bulunmaktadır. Ayrıca tıraş olunan zamana, tıraş olunan yer ve kişiye göre de çeşitli tabirler bulunmaktadır.

Rüyada Tıraş Olmak

Rüyada tıraş olmak sorunlardan, dert ve tasalardan, sıkıntılardan kurtulacağınız şeklinde yorumlanır. Bir adam rüyasında eşinin saçlarını tıraş ettiğini görürse, rüyayı gören kişinin karısının bir daha doğum yapamayacağı anlamına gelir. Eğer kadın kocasının saçlarını tıraş ettiğini görürse, kocası kendisini eve hapsedebilir.

Rüyada Başını Tıraş Ettiğini Görmek

Rüyada başını tıraş ettiğini gören kimsenin, yakın zamanda çıkar sağlayacağı bir iş, bir proje ya da bir olay için büyük bir söz vereceği, bir borcun altında ise borcunu ödeyeceği anlamını taşımaktadır. Rüyada başının tıraş edildiğini gören kimse için bu kişinin parasını ve malını Allah yolunda harcayacağına delalet etmektedir. Eğer bu tür rüyalar yaz mevsiminde görülürse rüyayı gören kişinin, rahata ve huzura ermesine, maddi açıdan rahatlamasına ve hasta ise hastalığından şifa bulmasına işaret eder. Eğer bu tür rüyalar kış mevsiminde görülürse rüyayı gören kişinin, mutsuzluğuna ve üzüntüsüne, geçim sıkıntısı çekeceğine yani dara düşeceğine, hastalığa delalet eder. Rüyada kendi başını kendinizin tıraş ettiğini görmek bir hastalığa yakalanacağınıza, işlerinizin bozulacağına veya mevkii kaybedeceğinize ya da bir borç altına gireceğinize işarettir.

Rüyada Sakal Tıraşı Olmak

Rüyada sakal tıraşı olduğunu gören kişinin kısa zaman içinde bir mekruh işleyeceğine yani İslam’da dini açıdan yasaklanmamış olsa da yapılmaması istenen şeylerden birini yapacağına işaret eder. Tıraş olurken yüzünüzde sabun köpüğü görmek güzel günlerin yakın olduğuna fakat bundan önce küçük ama sıkıntılı bir dönemin sizi beklediğine delalet eder. Rüyada saçını ve sakalını tıraş ettiğini görmek ciddi, sıkıntılı ve zor zamanlara işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!