RuyaTabirleri.com

Rüyada Tıraş Olmak

Rüyada tıraş olmak, sünnete uymaya, kulluk görevlerinden geri kalmamaya, güzel ve hayırlı işler yapıp, hayır duaları almaya, Allah’ın lütfuna ermeye ve kurtuluşa delalet eder. Rüya sahibinin hiçbir hastalığı ve derdi kalmayacağına, hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine ve boyunu aşan maddi yükümlülüklerin altına girmeyeceğine tabir edilir. Rüyada tıraş olmak, rüya sahibinin nerde akşam orada sabah zihniyetinden kurtulup, düzenli ve disiplinli bir hayat kuracağına ve bunu sürdüreceğine delalet eder.

Rüyada Sakal Tıraşı Olmak

Rüyada sakal tıraşı olmak, rüya sahibinin yüksek eğitime ve büyük bir zenginliğe sahip olmasına rağmen ne malıyla ne de makamı ile övünmeyecek kadar alçak gönüllü olduğuna, adını kullanarak hiçbir yerde kendisi için ayrıcalık istemeyecek kadar da tevazu sahibi olduğuna tabir edilir.

Rüyada Saç Tıraşı Olmak

Rüyada saç tıraşı olmak, rüya sahibinin kendisiyle ilgili kişisel bir değişiklik yapmak isteyeceği anlamına gelir. Bu değişim yine saçlarla ilgili olacaktır diye öngörülür ve saça bakım yapılması ya da boyatılması gibi örneklendirilebilir.

Rüyada Bıyık Tıraşı Olmak

Rüyada bıyık tıraşı olmak, rüya sahibinin sıkıntılarında, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına işarettir. Kişi, çaresizliklerine çare, çıkmaza girdiği konulara da çözüm bulacak ve üzerindeki ağırlığı atarak hafifleyecek demektir.

Rüyada Ense Tıraşı Olmak

Rüyada ense tıraşı olmak, bir kimse tarafından mala ve paraya kavuşmaya bu sayede de rahata ermeye tabir edilir.Rüya sahibinin rahat nefes alması ve içinin aydınlanarak huzur bulması anlamına gelir.

Rüyada Tıraş Makinesi Görmek

Rüyada tıraş makinesi görmek, rüya sahibi için varlığı ile kendisine manevi anlamda güç veren, neşesini yerine getirip, dertlerine ortak olan bir kimsenin varlığına yorulur. Bu kişinin yokluğu rüya sahibi için büyük bir yıkım olur diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tıraş Olmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Mücahit (02 Temmuz 2015 saat: 07:16)

  Rüyamda arkadaşlarımla bi mekanda otururken tanıdık bi abimden saçlarımı sakallarımı toplamasını istiyorum oda saolsun beni kırmayıp kapalı olan kuaför dükkanı acıyor ve beni traş etmeye başlıyor saçlarımı tarağın üstünden ustura ile topluyor sonrada sakallarımı ben ustura yardımı ustura ile kesiyor dudak bölgemi olduğu gibi cizerken kanatıyor abi ne yapıyorsun kestin ya hep dudaklarımın kenarlarını diyorum oda yok yok bişey olmaz diyor sonra birlikte aynaya bakıyoruz ve dudağımın üstünden altından kan cıkmaya başlıyor abi ne yaptın ya kompile kesmişsin ya sakalımı diyorum ben nasıl cıkıcam dışarı böle pas parlak yapmışsın ya beni diyorum oda bişey olmaz iyi oldu daha iyi olcak bu şekilde diyor abi görmüyormusun yanaklarımdaki bütün yaraları kesmişsin ne yaptın ya diyorum ama bi yandan da hayırlısı ya diyip bişey demiyorum Benden 15 rl istiyor veriyorum bende sonra kız arkadaşımın yanına gidiyorum telefonla konuşa konuşa karşı karşıya gelince oda bana kapat şu telefonu hadi kuzenini kacırmışlar diyor bende ne güzel olmuş diyorum ya hadi herkez gidiyor bizde gidelim falan diyor böle ilerlerken uyandım

 2. weysel (26 Haziran 2015 saat: 12:56)

  Berberde çalışan arkadaşım yanımdayken fakat berber dükkanında değildik ben kendi kendimi tıraş ediyordum. O da bana olup olmadığını söylüyordu ve ben makinayla tıraş ediyordum kendimi.ikide bir arkadaşıma tıraşımın olup olmadiğini soruyordum ve biraz tedirgindim sorarken ama o olduğunu söylüyordu

 3. ahmet (08 Mart 2015 saat: 06:36)

  Karışık bi rüya gördüm evde kızlarla oturuyorum biri ablam diğeri kim bilmiyorum arkadaş beni çağırıyor hemen in ise geç kalmaYalım diyor iniyorum traş olmaya gidiyor bende traş oluyorum sonra birden 6 7 kişi oluyoruz gelen kişilerden bi arkadaşın gözü Şaş olduğunu görüyorum sonra biri bana bi ev fotoğrafı atıyor ev bodrum ama tertemiz bi ev bunu bana ndn gönderdin diyorum o sırada uyaniyorum

 4. Figen (20 Şubat 2015 saat: 22:21)

  Slm hayırlı akşamlar ben figen 29 yaşında evli yim bundan 2 hafta önce rüyamda annem abim yengem 2 yiyenım 2 erkek kardeşim ve eşim vardı. Hepimiz deniz kenarında kumsalda geziyor duk etrafımız da sadece bi tarafımız ağaç lar bir tarafta deniz var dı ben kardeş lerim le deniz de yüzü yor oyunlar oynuyor duk ve bi anda deniz içine doğru çekilmeye başladı annem bizi çağırıyor çığlık atıyor du sonra ben arkama bakayım dedim ve benden 5 10 adım ötede büyük bir çukur oluşmuş deniz suyu içine doğru gidiyor du bunu görünce kardeşim le ben yüzerek sudan çıktık ama küçük kardeşim hala deniz de idi bi an kararsız kaldım gitseydik belki kurtarır yada bizde o çukura gide bilir dik sonra bi anda ben gittim kardeşimi kurtarmak için çabaladım ama olmadı ikimiz de alışa kapıldık ve eşim bizim yanımıza doğru geliyor du ben gelme çıkamaz sın git diye bağırıyor dum ama dinlemedi ve bizi kurtar dı sudan çıktığımız da hepimiz ağlıyor ölüm le yaşam arasında kalmanın ne demek olduğunu yaşadım. Ve ben bu rüyayı gördüğüm de eşim le 2 aydır ayrıy dık bu hafta barıştım.

 5. burhan (08 Ocak 2015 saat: 21:56)

  Iki rüya gördüm birinde daha önce gormedigim sarı renkte bir kuş avucumun içinde gördüm diğer rüyada ise arkadaşımın beni saç tıraş ettiğini gördüm saçımi ve ondan sonra çok yüksek bir yere ciktim iki rüyamda ne olduğunu tam öğrenemedim yardım ederseniz sevinirim

 6. Ahmet (24 Kasım 2014 saat: 10:12)

  Şuan genel merkezde korumalık yapan bir abi beni telefon ile Arıyor nerede olduğumu soruyor. Bende DYP genel merkezinde olduğumu söylüyorum ve soruyorum hayırdır ne oldu diye. O da bişey vermesi gerektiğini söylüyor bende adresi tarif ediyorum. Adresi çıkaramayacağını söyleyince ben önemli bişey ise geleyim MHP ye diyorum. O da yok sonra hallederiz diyor kapatıyor teli. Yurtdışından geldi heralde bana hediye getirdi diye düşünüyorum rüyamda..

 7. remzi (26 Ekim 2014 saat: 12:41)

  Sakalini düzeltirken icin berbere gidiyorum.farkediyorumki Beni traş Eden bir arkadaşımın ablasi olan Şermin abla..”tamam traş bitti “diyor.aynadan bakıyorum,ben sadece sakalimi düzeltirmek istemiştim ama O cok farkli bir tras yapmis.bıyıgımın bir tarafı normal uzunluğunda iken diger tarafını yanağına dogru uzun tutmus ‘ve hemen üstünü sakalimdan faydalanarak ikinci bir biyik gibi ama daha gür bırakmış..suratimin yan taraflarını tamamen tras etmis,cene altinda biraz sakal bırakmış.ilkin “ya bu,bende sakal bırakmamış diye hayiflaniyorum ama aynadan kendime baktıkça da tras okadar cok hosuma gidiyor ki anlatamam.çok ama çok yakıştığını görüyorum öyleki yeni bir modanin başlangıcı olacak kadar farkli ‘ve güzel bir traş..ancak bir sorun var,benim gibi birisi icin gereğinden fazla marjinal kacan bir durum bu.cok güzel diyorum kendi kendime ama ben disariya,insanların arasina nasil cikarim diye düsünüyorum,endişeli ‘ve gülümseyerek….bu kadar..yorumlarmisiniz.tesekur ederim..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,