RuyaTabirleri.com

Rüyada Tırmandığını Görmek

Rüyada tırmandığını görmek, rüyayı gören kişinin, sabırlı ve azimli bir şekilde hareket ederek hayat içinde çok iyi işler çıkaracağına, sorunlarını ve sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına ve kendisini zor duruma sokan herşeyden bu sayede kurtulacağına alamet eder. Aynı zamanda, işlerinin her zamankinden daha iyi olacağına ve sadece kendisine değil kazandığı malın ve mülkün etrafındaki diğer insanlara da çok büyük faydasının olacağına rivayet eder.

Rüyada Dağa Tırmandığını Görmek

Rüya sahibinin, gerçekleştirmek istediği şeylere çalışarak ve emek vererek ulaşabileceğine, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına ve bu sayede yeteneklerini herkese ispat edeceğine alamet eder.

Rüyada Ağaca Tırmandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok hayırlı işlere gireceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak olan bir fırsatı değerlendirerek kariyerinde büyük bir sıçrama yapacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok aranan ve dikkat çeken bir kişi olacağına ve mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Duvara Tırmandığını Görmek

Rüya sahibinin, aile hayatı içinde ister istemez bazı tartışmalar ile karşılaşacağına, bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, kazancını katbekat arttıracağına ve bu şekilde devam ettiği sürece başarılarına başarı katacağına delalet eder.

Rüyada Düz Duvara Tırmandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok sıkıntılı ve zor bir durum ile karşılaşacağına, sevdiği bir kişinin büyük bir üzüntü yaşayacağına, ancak daha sonra azimle ve sabırla sorunların üzerine gideceğine, bu sayede çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına ve rahata ereceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!