RuyaTabirleri.com

Rüyada Tırmanmak

Rüyada tırmanmak, rüya sahibinin azmi ile tabir edilir. Rüyada tırmandığını gören kişinin kendine olan güveni ve inancı sayesinde üstesinden gelemeyeceği ve ulaşamayacağı hiçbir şey yoktur. Rüya sahibi hedefine kilitlenen, çevreden yükselen çatlak seslere ve olumsuz fikirlere kulak kabartmayan ve sadece hedefine yoğunlaşan kişi olarak tarif edilir. Rüya sahibi istedikten sonra her zorluğu aşabilecek, her engeli kaldırabilecek ve başarı yakalayabilecek kadar hırslıdır.

Rüyada Yükseğe Tırmanmak

Rüyasında yüksek bir yere tırmandığını gören kişi hayatında hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmaz ve başarısız olmaz. Rüya sahibi kararlılığı, stratejik oluşu ve sağlam planları sayesinde hayatta bir insanın elde edeceği her türlü zaferi elde etme mutluluğuna nail olacak demektir.

Rüyada Yokuş Tırmanmak

Rüyada yokuş tırmanmak, rüya sahibinin yapmak istediklerinin önünde olan engellere işaret eder. Bu engeller, rüya sahibinin kalkınmasını ve iyilik bulmasını istemeyen düşmanlar da olabilir, hayatın hazırlamış olduğu engeller de olabilir.

Rüyada Dağa Tırmanmak

Rüyada dağa tırmandığını gören kişinin gözünün yükseklerde olduğu, az ve ucuz olanla yetinemeyeceği tabir edilir. Rüya sahibi gözlerini hep en yukarlara dikmiş, olunca her şeyin en iyisinin, en fazlasının ev en güzelinin olmasını istiyor demektir.

Rüyada Duvara Tırmanmak

Rüyasında duvara tırmandığını gören kişi, bildiği yoldan şaşmayan, sadece kendi bildiğini okuyan kişi olarak tasvir edilir. Rüya sahibi, kimsenin ne düşündüğünü, ne söylediğini ve neye inandığını umursamadan, yapmak istediği şeyi kafaya koyduysa mutlaka yapan, kararlı ve inatçı kişi olarak değerlendirilir.

Rüyada Koşmak

Rüyada koştuğunu gören kişinin keyfi biraz kaçacak demektir. Rüya sahibinin yaşayacağı bazı sorunlar nedeniyle zor ve üzüntülü günler geçireceği anlamına gelir. Bu sorunlar rüya sahibinin kişisel sorunlarıdır ama aşılması imkânsız olan sorunlar değillerdir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,