RuyaTabirleri.com

Rüyada Tırmık Görmek

Rüyada tırmık görmek, rüyayı gören kişinin, yaptığı işlerde ya da karşısına çıkan sorunlarda çok hızlı bir şekilde sorunu çözmek için bazı adımlar atacağına, bu adımlar sayesinde işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine, büyük başarılar kazanacağına, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine ve işlerinde kendisi gibi sorun yaşayan insanlara bu deneyimleri sayesinde yardım ederek destek vereceğine alamet eder.

Rüyada Toprağı Tırmıklamak

Rüya sahibinin, işlerini daha kolay şekilde ortaya koymanın yolunu bulacağına, bu sayede sorunlarını ve sıkıntılarını daha çabuk sonlandırıp kazancını daha hızlı bir şekilde eline alacağına, daha aktif bir şekilde çalışacağına ve insanların imrenerek bakacağı biri olacağına rivayet eder.

Rüyada Yaba Görmek

Rüyayı gören kişinin, gerektiğinde işlerini hiç çekinmeden teslim edebildiği, büyük bir azme ve sabra sahip, her işinde çok büyük başarılar kazanmış, emanete hıyanet etmeyecek ve çok sadık bir kişiye delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, işlerine bakan ve sorunlarını gideren bir yardımcıya işaret eder.

Rüyada Dirgen Görmek

İş hayatında çok zor zamanlar geçirip bir türlü istediğini alamayan rüya sahibinin, çok büyük sıkıntılara gireceğine, büyük sorunlar ve üzüntüler yaşayacağına, kendisini çok üzdüğü konularda bir türlü ilerleme sağlayamayacağına ve elini attığı işlerde zarara uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada Çapa Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük sıkıntı çekeceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, ancak yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına ve mutluluktan havalara uçacağına alamet eder.

Rüyada Tırpan Görmek

Ortaya konacak olan projelerin ve gerçekleştirilecek çalışmaların çok büyük yankı uyandıracağına, sorunların ve sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!