RuyaTabirleri.com

Rüyada Tırnak Görmek

Rüyada tırnak görmek güzeldir kudret anlamına gelir. Rüyasında tırnak gören kişi rakiplerini alt eder, onu çekemeyenleri de hayal kırıklığına uğratarak, emellerine ulaşıp mutlu olmalarına engel olur. Tırnak uzatmak hoş olmayan şeylere, günaha ve kabahate işaret ederken, kişinin mecburi olarak tırnaklarının uzun olması ise kazanca işaret eder. Tırnakların bakımlı, temiz ve uzun olması dünya malına ve aynı zamanda kudrete delalet eder. Rüyada, rüya sahibinin kendisini tırnaksız görmesi güçsüzlüğe ve acizliğe delalettir. Tırnak kesmek ya da tırnak kemirmek tatsız olayların yaşanacağı anlamına gelir. Sağlıklı ve hoş görünen tırnaklar galibiyetin ve yükselişin işaretiyken, sağlıksız olan ve kötü görünen tırnaklar hastalık ve dert anlamına gelir. Rüyada görülen tırnak alın teri ile kazanılmış helal para ve temiz rızıktır.  Tırnak erk için sağlamlık ve yenilmezlik anlamına gelirken aynı zamanda kudreti temsil eder.

Rüyada Tırnak Kesmek

Rüyada tırnak kesmek çok hayırlı ve iyidir. Rüya sahibinin yaşadığı zor günleri atlatacağına huzurlu ve mutlu günlere kucak açacağına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin maddi yükümlülüklerinden de kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyada Tırnak Kırılması

Rüyada tırnak kırılması iyi şekilde yorumlanmaz, hayatın bitişine işaret eder. Aynı şekilde eğer tırnaklar sağlıksız ve sarı görünüyorsa bu da bir ölümü haber eder.

Rüyada Beyaz Tırnak Görmek

Rüyada tırnağın beyaz renkte olması güzeldir ve iyi şeylere işaret eder. Rüya sahibi beyaz tırnak görürse bu onun zeki olduğunun ve kafasının iyi çalıştığının bir göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi aynı zamanda hoşgörülü biridir.

Rüyada Güzel Tırnak Görmek

Rüyada güzel tırnak görmek çok iyidir, rüya sahibinin hayatında hep bir adım önde olacağına ve yaptığı güzel, doğru işlerle takdir toplayacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!