RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Tırnak Kırılması

Rüyada tırnak kırılması, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında sürekli olarak işleri başka insanlara yüklediğine, kendi elini hiçbir zaman taşın altına koymadığına ve ne olursa olsun işleri insanlar üzerinden gerçekleştirdiğine rivayet eder. Aynı zamanda, yaşanacak sorunlu bir dönemden ya da girilecek sıkıntılı bir işten ötürü çok büyük ve geri dönüşü olmayan bir zarara uğranacağına tabir eder.

Rüyada Tırnak Kırıldığını Görmek

Rüyada tırnak görmek ile aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin gerek iş hayatında gerek gönül ilişkilerinde sorumluluk almaktan kaçtığına ve bu yüzden girdiği işlerde uzun süreli olmadığına ve gönül ilişkilerinin çok kısa sürdüğüne alamet eder.

Rüyada Ayak Tırnağının Kırılması

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında insanların hayran olduğu ve kıskandığı gücünü ve kuvvetini yitireceğine, çok büyük sıkıntılar yaşamaya başlayacağına ve sorunların üst üste gelerek içinden çıkılmaz bir hal alacağına işaret eder. Ayrıca, rüya sahibini çekemeyenlerin ve kendisine düşmanlık besleyen insanların yaşanan durumlardan ötürü çok sevineceğine yorumlanır.

Rüyada Kırılan Tırnak Görmek

İş hayatında gereken sorumlulukların alınmamasından ötürü işten çıkarılmaya delalet eder. Aile hayatında ise sorumsuzluktan ötürü eşler arasına tartışma ve kavga gireceğine ve ayrılık gibi çok üzücü sonuçlara neden olacağına tabir eder.

Rüyada Tırnak Kopması

Rüyayı gören kişinin iş hayatında ve aile hayatında çok kötü ve sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, parasal sıkıntılarının çok büyük olacağına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlara düşeceğine işaret eder.

Rüyada Tırnak Kesmek

Rüya sahibinin, çok kötü ve sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok zor durumlara düşeceğine ve alacağı kötü bir haber ile daha sıkıntılı bir döneme gireceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!