RuyaTabirleri.com

Rüyada Tırnak Kırılması

Rüyada tırnak kırılması, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında sürekli olarak işleri başka insanlara yüklediğine, kendi elini hiçbir zaman taşın altına koymadığına ve ne olursa olsun işleri insanlar üzerinden gerçekleştirdiğine rivayet eder. Aynı zamanda, yaşanacak sorunlu bir dönemden ya da girilecek sıkıntılı bir işten ötürü çok büyük ve geri dönüşü olmayan bir zarara uğranacağına tabir eder.

Rüyada Tırnak Kırıldığını Görmek

Rüyada tırnak görmek ile aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin gerek iş hayatında gerek gönül ilişkilerinde sorumluluk almaktan kaçtığına ve bu yüzden girdiği işlerde uzun süreli olmadığına ve gönül ilişkilerinin çok kısa sürdüğüne alamet eder.

Rüyada Ayak Tırnağının Kırılması

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında insanların hayran olduğu ve kıskandığı gücünü ve kuvvetini yitireceğine, çok büyük sıkıntılar yaşamaya başlayacağına ve sorunların üst üste gelerek içinden çıkılmaz bir hal alacağına işaret eder. Ayrıca, rüya sahibini çekemeyenlerin ve kendisine düşmanlık besleyen insanların yaşanan durumlardan ötürü çok sevineceğine yorumlanır.

Rüyada Kırılan Tırnak Görmek

İş hayatında gereken sorumlulukların alınmamasından ötürü işten çıkarılmaya delalet eder. Aile hayatında ise sorumsuzluktan ötürü eşler arasına tartışma ve kavga gireceğine ve ayrılık gibi çok üzücü sonuçlara neden olacağına tabir eder.

Rüyada Tırnak Kopması

Rüyayı gören kişinin iş hayatında ve aile hayatında çok kötü ve sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, parasal sıkıntılarının çok büyük olacağına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlara düşeceğine işaret eder.

Rüyada Tırnak Kesmek

Rüya sahibinin, çok kötü ve sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok zor durumlara düşeceğine ve alacağı kötü bir haber ile daha sıkıntılı bir döneme gireceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tırnak Kırılması İle İlgili Rüyalar;

  1. gülşah (25 Ekim 2014 saat: 01:52)

    Merhaba. Rüyamda arkadasımla birlikte işe gideceğim sırada ön dişlerimin yanındaki dişimin elime bi et parçası olarak düştügünü gördüm sağ elimin işaret parmağımdaki tırnakta bir anda tamamen kırıldı o an aynaya baktım ve ne yapacağımı bilemez halde bekledim,daha sonra anneme gidip ne yapacağımı sordum o da bişey olmaz hadi işe diyerek gönderdi. Evden çıktık arkadasımla sonra heryer harabe seklinde bünalarla doluydu ve evleri düzeltmeye calısan adamlarla doluydu.bize çok tuhaf bakıyorlardı.ne oldugunu sorunca evden çıkma yasağının oldugunu söylediler bizde hiç tanımadığım ız birinin evinde buluverdik kendimizi.

  2. sevgi (14 Ekim 2014 saat: 08:47)

    Rüyamda kız arkadasimla yolda yuruyoruz bir sürü kedi yavruları var yollarda bikactanesi ayaklarima çıkmaya çalışıyor du ben alıp yere bıraktım kaçtım sonra baktım yeni yapılan tirnagimin ust köşesi kırılmış daha sonra arkadaşımla İşkur binasına girdik orda kalabalık vardı herkesin ayaklarına hijyen için sprey sıkılıyordu bize dediler elinizi kolunuzu ordaki undan iyice sürün yukarı çıkın bizde öyle yaptık yukardaki adama para verdim kagit alıp çıkarken cantami kaybettim önce sonra baktimki yanımda çanta siyah ve cok büyüktü içinde beyaz posetin içinde paralar vardı

  3. yaşar (13 Ekim 2014 saat: 04:47)

    Rüyamda sağ elimin orta parmağındaki tırnağımı kestiğimi görüyordum ama tırnağı her iki yanından içe doğru kesmiştim derisi görünüyordu tırnağımın yan taraflarının,o esnada uzun zamandır görmediğim amca kızım gelmişti onunla öpüştük(tokalaşma anlamında) bana diyordu ki niye o hale getirdin tırnağını,neyse ondan sonra da kaza orucumu tutmaya niyetlendiğimi hatırlıyorum.Yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,