RuyaTabirleri.com

Rüyada Tırnak Makası Görmek

Rüyada tırnak makası görmek, iş hayatında çok sıkıntılı ve sorunlu günler geçiren rüya sahibinin, çok büyük bir stres ve baskı altında olduğuna, iş ile ilgili sorunlarını ailesine yansıttığına, bu yüzden ister istemez bir tartışma ortamı oluştuğuna, aile içinde çok büyük huzursuzluklar yaşanacağına ve bu durumun düzeltilmesi için iş hayatında çok büyük bir değişiklik gerçekleştirilmesi gerektiğine alamet eder.

Rüyada Tırnak Makası Kullanmak

İş hayatında ve aile hayatında rüyayı gören kişinin, çeşitli üzüntüler yaşamasına, stres altına girmesine, endişelenip çok zor zamanlar geçirmesine sebep olan olayları ve kişileri yakın bir zaman içinde hayatından çıkaracağına ve daha rahat bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada Tırnak Makası Aramak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında kötü durumların ve sorunların ortaya çıkmasına,  sıkıntılı zamanların yaşanmasına, çok büyük üzüntülerin ve kırgınlıkların stres yaratmasına sebep olan kişileri, olayları ve alışkanlıkları hayatından kısa zaman içinde çıkaracağına ve çok büyük bir rahatlama yaşayıp kırdığı insanlar ile barışacağına işaret eder.

Rüyada Tırnak Makası Hediye Almak

Kendisine zararı dokunan, çeşitli sorunlar yaşamasına sebep olan ve ailesi ile arasını bozan kişilerden ve durumlardan kurtulan rüya sahibinin iş hayatında çok başarılı olacağına, büyük kazançlar elde edeceğine ve sorunlarından kurtulacağına; aile hayatında ise yaşadığı sorunların kısa bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına ve mutlu olacağına tabir edilir.

Rüyada Tırnak Makası Bulmak

Hayatında sorun yaratan ve kendisine ve ailesine zarar veren kişilerden ve alışkanlıklardan kurtulan rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok iyi bir kazanç elde edeceğine, ailesi ile mutlu olacağına ve bir anda hiç beklemediği bir iş teklifi ya da ortaklık ile karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tırnak Makası Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. kübra (13 Aralık 2015 saat: 09:03)

  Rüyamda babam ölüyordu ve ben ağlamamak için kendimi sürekli sıkıyordum. Babam öldüğünde abimle içmej için bir yere gidiyorduk. İçiyoduk ama hafif şeyler işte. Sarhoş olmuyorduk. Sadece dertleşiyorduk ve ben ilk defa orada ağlıyordum. Bide abimle arabadan bir şey alıyorduk ve ben kapıyı kapatırken arabadan tırnak makası düşüyordu ve bu çok ilgimi çekmişti

 2. şeyda (16 Kasım 2015 saat: 08:07)

  Kız kardeşim gelinligiyle annemgile geliyor benden tırnak makası istiyor bende veriyorum sonra gelinlik li kişi eski arkadasım oluyor çorabı ıslanmış oturuyor komşular camlara dökülmüş bize bakıyor bende onları alkışlıyom geri utanıp bi kaç kişi eve yanımıza Geliyorlar aslında bir olay olmuş eski arkadaşım evi topluyormuş

 3. Meryem Açıköz (04 Nisan 2015 saat: 20:31)

  Rüyamda öğretmenim benden tırnak makası istiyordu telefonda. Bende evden getiririm dedim. Oda beraber alırız dedi. Pek anlam veremedim ama tamam deyip kapattım telefonu. Merak ediyorum. Yardımcı olun lütfen. Başka bi rüyamda patlıcan doğruyordum. O günde patlıcan yemeği yapacaktım. Bunuda açıklarsanız mutlu olurum. Teşekkür ederim. Iyi günler dilerim.

 4. gülşen (12 Şubat 2015 saat: 10:43)

  rüyamda bir arkadaşıma tırnak makası hediye ettim ama kırılmıstı tırnak makası oda hemen aldı olsun dedi sonra balkonumuzun üstünde çok büyük 3 çift ayakkabı vardı biri bıraktı gitti kimin dedim halana ver bunları dedi ve bizim ayakkabımızdan birini giyip gitti

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,