RuyaTabirleri.com

Rüyada Tırnak Yemek

Rüyada tırnak yemek, başa gelecek kötü bir olaya alamet eder ve buhrana neden olacak felaketlere yorumlanır. Rüyasında tırnaklarını dibine kadar yiyen kişi iflah olmaz hastalıklara sahip olur ve yaşamı tamamen tersine döner. Hayırlara yorulmadığı gibi kişinin uğursuzluklarla karşılaşacağı ve hayatındaki her şeyin ona acı verecek kadar kötüleşeceğini işaret eder.

Rüyada Uzun Tırnak Görmek

Tırnakların durumuna ve şekline göre yorumu değişir. Özellikle kişinin işi nedeni ile sahip olduğu uzun tırnaklar görmek rızkın artmasına işaret ederken, aksi halde görülen uzun tırnaklar ise rüya sahibinin başkalarının ayıplayacağı kadar büyük hatalar yapacağına işaret eder. Aynı zamanda uzun tırnak görmek sünnet dışı davranışlarda bulunak anlamlarına da gelir ve dinen de uzun tırnak caiz değildir.

Rüyada Tırnaklarının Olmadığını Görmek

Kişinin maddi olarak zayıf düşmesine işaret eden rüya aynı zamanda mevki ve şan olarak da iktidarını kaybetmeye, yakın çevresi tarafından önemsenmemeye işaret eder. Tırnaklarının olmadığını gören kimse hastalanır veya kaza geçirir, aynı zamanda kişinin ömrünün de kısa olacağına tabir edilir.

Rüyada Tırnak Kesmek

Hayra alamet olmayan rüya kişinin başına kaza geleceğini veya ölümcül tehlikeler atlatacağını işaret eder. Her türlü sıkıntıya yorumlandığı gibi bela ve uğursuzluk olarak da tabir edilir.

Rüyada Tırnak Görmek

Güzel, temiz, bakımlı ve kısa tırnaklar işte ve aşk hayatında başarıya ve güzel amellere işaret eder. Bakımsız, çirkin ve kötü tırnaklar ise kişinin hastalanacağına, dara düşeceğine ve keder sahibi olacağına delalettir. Uzun tırnak görmek zengin olunacağına ve malların artacağına, yorumlanırken, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine de yorumlanır.

Rüyada Tırnak Yemek Psikolojik Yorumu

İçine kapanık bir ruh halini simgeleyen rüya, problemlerini dışa vuramayan ve kimseyle paylaşamayan kişilerin de rüyalarında ortaya çıkan bilinçaltlarını simgeler. Çıkış yolu bulamayan, derdini içine artan ve yalnızlık hisseden kimseler gerçek hayatta da tırnak yedikleri gibi, rüyalarında da benzer şeyler görebilirler.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tırnak Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. İsmail can çıdam (04 Mart 2015 saat: 09:14)

    Selamın aleyküm ben parapsikolojiyi sevip uğraşan biriyim ve istihareye yattığımda Tarot falı bakiyodumSelamın aleyküm ben parapsikolojiyi sevip uğraşan biriyim ve istihareye yattığımda Tarot falı bakiyodum tanıdığım falcinin masasında ve açtığım ilk kartta senn ikinci kartta cin yazıyordu sonra ben ben bi anda biyerde oldum başka biyer oraya daha önceki bi rüyamda gitmiştim o rüyayı da kadir gecesinde gördüm ya alûn meleklerin en büyüğü ruh yada Cebrail karşılıklı kadr suresini okuduk karşılıklı Kuran’dan çok köşeli bi taşın üstünde Velhasıl kelam rüyamda bi anda oraya gittim ve yine aynı taş hubbeden kuranın sol sayfasından bi sure okudum ben cin suresi saniyorum ve önümde goremesemde uçsuz bucaksız bi karanlık heryerde bi varlık var gibi sonrasında bu rüya gibi rüyalar gördüm farklı farklı gecelerde 2.si benim suretimde bir cin vardı onunla tartistim 3.su kendi sürecindeki cinden cin çıkarmaya çalıştım ve bu aralar üstümde bi ağırlık ve ben bazen haşa gaybı allah bilir ama nasıl olduğunu bilmediğim şekilde geleceği biliyorum bilgilendirirseniz sevinirim tanıdığım falcinin masasında ve açtığım ilk kartta senn ikinci kartta cin yazıyordu sonra ben ben bi anda biyerde oldum başka biyer oraya daha önceki bi rüyamda gitmiştim o rüyayı da kadir gecesinde gördüm ya alûn meleklerin en büyüğü ruh yada Cebrail karşılıklı kadr suresini okuduk karşılıklı Kuran’dan çok köşeli bi taşın üstünde Velhasıl kelam rüyamda bi anda oraya gittim ve yine aynı taş hubbeden kuranın sol sayfasından bi sure okudum ben cin suresi saniyorum ve önümde goremesemde uçsuz bucaksız bi karanlık heryerde bi varlık var gibi sonrasında bu rüya gibi rüyalar gördüm farklı farklı gecelerde 2.si benim suretimde bir cin vardı onunla tartistim 3.su kendi sürecindeki cinden cin çıkarmaya çalıştım ve bu aralar üstümde bi ağırlık ve ben bazen haşa gaybı allah bilir ama nasıl olduğunu bilmediğim şekilde geleceği biliyorum bilgilendirirseniz sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,