RuyaTabirleri.com

Rüyada Tırpan Görmek

Rüyada tırpan görmek, sevinç, mutluluk ve kazanç konularından yana kısmetli olmaya, dünya nimetlerinden bolca nasiplenmeye ve dilediğince bir hayat sürmeye alamet eder. Rüya sahibinin keyfinin, sağlığının, huzurunun ve ağız tadının yerinde olacağına, bir insanın yaşayabileceği en güzel ve en kutsal duyguları yaşama şansına sahip olacağına ve bu sayede çevresindekiler tarafından kendisine gıpta edilerek bakılacağına rivayet edilir.

Rüyada Tırpan Biçmek

Rüyada tırpan biçmek, rüyayı gören kişinin sabit bir kazancı olacağına, geçim kaygısı ve sıkıntısı yaşamayacağına, işinde mutlu olacağına, emeklerinin karşılığını alacağına ve aile içinde rahatının yerinde olacağına delalet eder.

Rüyada Orak Görmek

Rüyada orak görmek, hayır getirecek işlere girmeye, şansın ve kısmetinin önünü açacak adımlar atmaya, verimli yatırımlar yapmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin işlerinin rast gideceğine, bahtının ve geleceğinin açık olacağına tabir edilir.

Rüyada Ekin Görmek

Rüyada ekin görmek, uğur olarak kabul edilir. Rüya sahibinin hayatına bolluğun, bereketin hâkim olacağına ve kişinin hayırlı rızık elde edeceğine yorulur. Rüyada ekin görmek, kişinin ekmeğinin ve kazancının her geçen gün çoğalacağına, ailesi ile rahatının ve huzurunun yerinde olacağına işaret eder.

Rüyada Ekin Biçmek

Rüyada ekin biçmek, bilek gücüne dayanacak en zor işleri başarmaya, zorluklara direnç göstermeye, azimli ve inançlı olmaya tabir edilir. Rüya sahibinin hedeflerine giden yolda karşısına çıkan zorlukların kendisini yıldıramayacağına ve ısrarla hayallerinin peşinden koşmaya devam edeceğine yorulur.

Rüyada Ekin Tarlası Görmek

Rüyada ekin tarlası görmek, iki türlü tabir edilir. İlk olarak rüya sahibinin Allah aşkı ile attığı adımlardan yana isteklerine kavuşacağına delalet ederken diğer yandan da kişinin kendisine hayır getirmeyecek işlerin peşinde koşarak nefes, zaman ve para harcayacağına fakat mutlu olamayacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!