RuyaTabirleri.com

Rüyada Tırtıl Görmek

Rüyada tırtıl görmek, rüya sahibinin yaşayacağı meşakkate delalet eder. Zorluk, sıkıntı ve sorun anlamına gelir. Rüyada tırtıl görmek cahil kişilere laf anlatmak zorunda kalmaya ya da onlardan gelecek kötülüğe, işlerin tersine dönmesine ve hayatın alt üst olmasına, borç altına girmeye, hastalanmaya ve kederlenmeye delalet eder. Rüya sahibi hayatının en zor günlerini geçirebilir, bazı zorluklarla sınav edilebilir, yokluğa düşebilir.

Rüyada Yeşil Tırtıl Görmek

Rüyada yeşil tırtıl görmek içi başka söyleyen, dışı başka söyleyen bir kişinin varlığına delalet eder. Rüya sahibinin malından ya da parasından faydalanmak isteyen bir kişinin, tatlı sözlerle kendisini aldatarak, yakınlaşmaya ve fayda sağlamaya çalışacağına tabir edilir. Düşman olmayan ama onun kadar zarar verebilecek kişiye işaret eder.

Rüyada Tırtıl Yemek

Rüyada tırtıl yemek, acı da olsa artık bazı gerçeklerin kabullenilmesi gerektiği anlamına gelir. Rüya sahibi aslında bildiği ama yine de kabul etmek istemediği gerçeklerin yükünü daha fazla taşıyamayacak ve bu gerçeklerle artık yaşayamayacaktır. Bağrına taş basarak radikal bir karar alıp bu gerçeklerle yüzleşecek ve gereğini yapacak demektir.

Rüyada Tırtıl Öldürmek

Rüyada tırtıl öldürmek rüya sahibinin bir kimsenin ayıbını yüzüne vuracağına ve aptal yerine konmaktan bıktığını göstereceğine işaret eder. Bu kişi rüya sahibini kaba bir tabirle enayi yerine koyup, kendisinden faydalanmak isteyen kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada Tırtılın Kelebeğe Dönüştüğünü Görmek

Rüyasında tırtılın kelebeğe dönüştüğünü  gören kişi, başındaki belalardan hiçbir şey yapmak zorunda kalmadan yani kendiliğinden kurtulacak ve çok mutlu olacak demektir.

Rüyada Tırtıl Kozası Görmek

Rüyada tırtıl kozası görmek art niyetli, fesat ve hile ile mal kazanmaya çalışan kişilere tabir edilir. Bu kişilerin amacı rüya sahibine şirinlik yapıp, geçimin onun üzerinden sağlamaya çalışmaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!