RuyaTabirleri.com

Rüyada Tişört Görmek

Rüyada tişört görmek, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük projeler gerçekleştiren rüya sahibinin, çok büyük başarılar kazanacağına, bu sayede çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına ve uzun zamandan beri çok istediği ve hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Tişört Almak

Rüyayı gören kişinin, büyük başarılar kazanacağına, büyük kazançlar elde edeceğine ve çok huzurlu bir hayata sahip olacağına, daha sonra başka iş kollarına girerek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, aile hayatında çok mutluluk verici ve çok büyük hayırlara vesile olacak haberler alacağına ve mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Tişört Satın Almak

Rüya sahibinin, iş hayatında çok güzel günler geçiren rüya sahibinin, çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği bir hayalini gerçekleştireceğine,  büyük çalışmalar yapacağına ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Tişört Kaybetmek

Uzun zamandan beri çok büyük sıkıntılar yaşayan rüya sahibinin, bu sebeple çok büyük üzüntüler yaşadığına, bu yüzden geçmişte yaşadığı güzel olayları düşünerek kendisini avuttuğuna, büyük ve hayırlı adımlar atarak çok daha sevinçli ve daha büyük mutluluklar yaşadığı zamanları tekrar yaşamak ya da o günlere dönmek için çok büyük istek duyduğuna işaret eder.

Rüyada Sarı Tişört Görmek

İş hayatında çok kötü durumlar işe karşılaşan rüya sahibinin, yakın bir zamanda bir ayrılık yaşayacağına ve bu yüzden çok üzüleceğine alamet eder.

Rüyada Beyaz Tişört Görmek

İş hayatında yaşanan zor günlerin sona ereceğine ve hayallere ulaşılacağına rivayet eder

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!