RuyaTabirleri.com

Rüyada Titremek

Rüyada titremek, rüyayı gören kişinin, yaşadığı ya da yaşamaktan ve görmekten korktuğu şeylerden etkilendiğine ve bu yüzden ruhsal olarak zayıf düştüğüne delalet edilir. Yaşanan sorunların ve çekilen sıkıntıların yol açtığı hastalıkların süreklilik kazanmasından ve ağır bir şekilde seyretmesinden duyulan endişeye tabir edilir. Ayrıca, iyi ya da kötü alışkanlıklardan ve zaaf duyulan şeylerden kurtulup normal hayata dönmeye işaret eder.

Rüyada Üşümekten Ötürü Titremek

Rüyada üşümekten ötürü titremek, rüya sahibinin, yaptığı işte yaşanan bir aksilikten ötürü zarara uğramasına, zararı düzeltmek için çabalarken daha fazla sıkıntı çekmesine ve sonunda iflas etmesine yorumlanır.

Rüyada Üşüyüp Titrediğini Görmek

Rüyada üşüyüp titrediğini görmek, titreyen kişinin atlatacağı büyük badirelerden sonra parasal olarak çok zor duruma düşeceğine ve yaşadığı sıkıntılardan ötürü aile bireylerinden birini kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Başının Titrediğini Görmek

Rüyada başının titrediğini görmek, resmi bir kurum ile girilen bir davada çok sıkıntılar çekilmesine ve çok para harcanmasına rağmen kaybetmeye ve bu yüzden büyük sıkıntılar  yaşamaya işaret edilir.

Rüyada Boynunun Titrediğini Görmek

Rüyada boynunun titrediğini görmek, rüyayı gören kişinin, verdiği sözleri tutmakta pek başarılı olamadığına ve emanet aldığı şeyleri koruma konusunda ister istemez hata yaptığına tabir edilir.

Rüyada Omuzların Titrediğini Görmek

Rüyada omuzların titrediğini görmek, rüya sahibinin, sosyal hayatta ve iş hayatında ciddiyetsiz davranışlar sergilediğine ve insanlara dalga geçermiş gibi davrandığına delalet edilir.

Rüyada Ellerinin Titrediğini Görmek

Rüyada  ellerinin titrediğini görmek, yapılan işlerde ve girişilen çalışmalarda başarısızlığa uğranılacağına, büyük bir parasal sorundan ötürü iflas edileceğine ve bu yüzden dar boğaza düşüleceğine yorumlanır.

Rüyada Sırtının Titrediğini Görmek

Rüyada sırtının titrediğini görmek, çok güvenilen birinden ihanet görmeye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,