RuyaTabirleri.com

Rüyada Tiyatro Görmek

Rüyada tiyatro görmek, tek bir şekilde tabir edilmez. Çeşitli şekillerde tabir edilir. Örneğin; henüz hayatının başlangıcındaki toy delikanlılar için çok büyük bir arzusunun olacağına ve onun peşinden gideceğine, hayatının ortalarına gelmiş, yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına rivayet edilir. Bu rüya tabir yerindeyse ununu elemiş, eleğini asmış kişiler için de sıkıntıların, zorlukların ve kısmetsizliklerin yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Tiyatroda Oynadığını Görmek

Rüyada tiyatro oynadığını görmek de kişinin statüsüne bağlı olarak yorumlanır. Bu rüya genç kızlar ve delikanlılar için mutluluk ve sevinç getirecek haberlerin alınacağına, hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına rivayet edilir.

Rüyada Tiyatro İzlemek

Rüyada tiyatro izlediğini gören kişinin hayallerinin ve hedeflerinin çok yüksek olduğu anlamına gelir. Kişinin, her zaman zor olanı ve imkânsız gibi görüneni tercih ettiği şeklinde ifade edilir.

Rüyada Tiyatro Sahnesi Görmek

Rüyada tiyatro sahnesi görmek, rüyayı gören kişinin hayatı çok fazla ciddiye almadığına, üzüntülerin de, sevinçlerin de geçici olduğunun farkında olduğuna delalet eder. Rüya sahibi hayatın getirdiklerine de, kendinden alıp götürdüklerine de razı gelecek bilinçte ve olgunlukta demektir.

Rüyada Tiyatro Bileti Görmek

Rüyada tiyatro bileti görmek, ağız tadının, keyfin ve huzurun kaçacağına, özellikle de özel hayatında fırtınalar kopacağına ve gönül ilişkisinden yana mutsuz olacağına ve hayal kırıklığı yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Tiyatro Oyuncusu Görmek

Rüyada tiyatro oyuncusu görmek, rüya sahibinin çevresindeki iki yüzlü, riyakâr, çıkarcı ve dedikoducu bir kişinin varlığına tabir edilir. Kişi, dost sandığı kişinin aslında kendisine sadece menfaat için yanaştığını anlayacak ve çok üzülecektir diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,