RuyaTabirleri.com

Rüyada Tohum Görmek

Rüyada tohum görmek, hayırlara işaret eder. Rüya sahibinin belki de hayatının en güzel ve en mutlu döneminin yaşanacağı anlamına gelir. Duaların kabul olması, işlerin yoluna girmesi, varlığın ve kazancın artması, geçim sıkıntısının ve hastalıkların yok olması ile tabir edilir. Rüya sahibinin elini attığı her işte başarılı olacağına ve aile içinde huzuru yakalayacağına işaret eder. Zengin, rahat ve konforlu bir hayata yorulur.

Rüyada Tohum Ekmek

Rüyada tohum ektiğini gören kişi, ağız tadı ve keyif ile geçecek bir yaşam sürecek, çevresi kendisi için hayır getirecek kişilerle dolu olacak, ekmeği artacak, çalışmasının ve alın terinin karşılığını da mutlaka alacak demektir.

Rüyada Tohum Toplamak

Rüyada tohum toplamak, maddi değeri olan şeylere sahip olmaya, gelecek için yatırım yapmaya, sermaye biriktirmeye, ev ya da araba almaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin dünya malı edinmek için harcadığı emeğe yorulur.

Rüyada Tohum Almak

Rüyada tohum almak, hayallerin ve umutların boşa çıkmayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin canını dişine takarak çalıştığı işlerin kendisine şans ve uğur getireceğine, işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine ve kendisini hayal kırıklığına uğratmayacağına işaret eder.

Rüyada Yeşil Tohum Görmek

Rüyada yeşil tohum görmek, rüyayı gören kişinin karşısına kazancını arttırabileceği yeni yollar çıkacağı anlamına gelir. Bolluğun, bereketin ve verimin artacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Çimlenmiş Tohum Görmek

Rüyada çimlenmiş tohum görmek, rüya sahibinin çok özenerek ve emek vererek yaptığı işlerin yavaş yavaş meyvelerini toplama zamanın geldiğine delalet eder. Çok çalışmanın karşılığını almak şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Çiçek Tohumu Görmek

Rüyada çiçek tohumu gören kişi isteklerine kavuşacak demektir. Rüya sahibinin olmasını çok istediği ve bunun için adaklar adadığı bir isteğinin gerçekleşeceği ile tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tohum Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. nurullah kara (29 Temmuz 2015 saat: 13:05)

  Hayırlı günler. Rüyamda bir yakınımın ilgilendiği bahçede ona yardım için tohum ekilmiş toprağı suluyorum. Bahçenin dört bir tarafını suladıktan sonra ilk sulama yaptığım yere geri döndüğümde 1 cm arayla dikilmiş onlarca tohumun kalın ve gür bir şekilde filizlenmiş olarak buluyorum. Toprağı elimle açtığımda biblerce tohumunda filizlenmeye başladığını görünce çoşkuyla hepsini birkez daha suluyorum. Neye delalettir bu rüya hiç rüya görmem bu rüyayı gördüm çok net hala gözümün önünde tohumlar canlanıyor. Saygılarıımla.

 2. Nadide (25 Temmuz 2015 saat: 12:08)

  Meraba ben dun gece ruyamda buyuk kizim sari renkli bir cicek yetistirmisti beyaz bir saksinin icinde cok guzeldi anne bak bububen ektim sonrada böyle oldu dedi sonra kocam geldi o cicegin icinden kucucuk bir cicek gibi tohumunu aldi bende ekicem dedi sonra uyandim.bundan iki yil önce kocam yuz felci gecirmisti bazen tekrarliyor,bu sabah kahvaitidan sonra kocamin yuzu tekrar egildi ben gördugum ruyadan korktum “dedim acaba sari cicek hastalikmiydi ben gördum bu ruyayi yorumu E-mail adresime gönderir seniz cok sevinirim simdiden tsk ederim

 3. EMRE GÖKMEN (25 Haziran 2015 saat: 14:45)

  Merhabalar. Rüyamda sol kolumda tek yaprak şekli oluşmuş ve içerisinde sarımsak çimlenmesi gibi vücudumla birleşik bir fidan vardı gri renkte, tohumu fidandan ayrıydı, rüyamda farkettim halangil de vardı,sonra yıkadık kopardık fidanı.. Şimdiden teşekkürler.

 4. gulcan (15 Mayıs 2015 saat: 12:57)

  rüyamda çiçek soğanı gördüm . bir saksının toprağını eşeliyodum çimlenmeye yüz tutmuş büyük büyük çiçek soğanları gördüm çok mutlu oldum ben o sağanların çürüdüğünü düşünüyordum ama bi bakmışım yeşermek üzere üstelik iri iriydi

 5. birgul (29 Ekim 2014 saat: 06:28)

  Merhaba,rüyamda Beni kendisinden korktuğum tanımadığım bir adam kovaliyormus. Ben kaçıyorum. yolda küçük oğlum bisikletle oynuyor gözüme takılıyor ama adam beni kovaliyor diye onun icin endişe etmiyorum 30 yıl önce ölmüş amcamın evine saklaniyorum. Amcamda orda bana birsey için kızıyor konuyu hatirlayamiyorum. evdeyiz ama ev çok eskimiş salonun duvarlarını Sarmaşık çiçekler sarmış ama tohum verip sormuşlar. Amcam hem bana akıl veriyor gibi kızıyor hemde kocaman poşet torbanin içini çeşitli tohumlar doldurup bana veriyor.o sarmasigin saksisindan yeni filizler sürgün vermiş içimden geçiriyorum istemeye cekiniyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,