RuyaTabirleri.com

Rüyada Tokalaşmak

Rüyada tokalaşmak, rüya sahibine esenlik ve rahatlık getirecek olan rüyalardandır. Darda olan kişinin sıkıntılarından kurtulup, rahata ermesine ve dertlerinden kurtularak hafiflemesine delalet eder. Ters giden hayatın ve işlerin yoluna girmesine, kişinin insanlarla olan iletişiminin güçlenmesine, daha sosyal bir hayat yaşamasına ve insan içine daha fazla çıkmasına tabir edilir. Rüyada tokalaşmak, aynı zamanda iş hayatı ile tabir edilir. Ticaret hayatında başarılı iş ortaklıkları yapmaya ve büyük kazanç elde etmeye işaret eder.

Rüyada El Sıkışmak

Rüyada el sıkışmak faydalı işler yapmaya yani atılan her adımdan yarar sağlamaya işaret eder. Bu rüya gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin bazı kişilerle gönül ya da iş birliği ederek anlaşma sağlamasına ve bismillah diyerek hayırlı yollara çıkmasına tabir edilir.

Rüyada Sarılmak

Rüyasında birine sarıldığını görmek, çok hayırlıdır. Rüya sahibi için şans, mutluluk, bereket ve zenginlik içinde geçecek güzel bir hayatı simgeler. Kişi aile ve iş yaşantısında her zaman istediği başarıyı ve mutluluğu yakalayacak demektir. Sevgi ve barış anlamına gelir.

Rüyada Kucaklaşmak

Rüyada kucaklaşmak, ağız tadına ve keyfe delalet eder. Rüya sahibinin herkesle iyi geçinen, tatlı dilli, hoş sohbet kimse olduğu yorumu yapılır. Sorusuz, kavgasız, sakin ve dingin bir hayat geçirmeye yorulur.

Rüyada Bir Kadınla Kucaklaşmak

Rüyada bir kadınla kucaklaştığını gören kişi, kendini dünyanın gelip geçici ve yalan işlerine kaptırmış demektir. Bu kişi bir gün ölüm olduğunu ve giderken iyi anılmak için bazı şeyler yapılması gerektiğini unutmuş, nerede akşam orada sabah, hayatın tadını çıkarmaya bakar olmuş diye tabir edilir.

Rüyada Öpmek

Çok güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin hayatının kendi istediği gibi geçmesine ve arzularına kavuşmasına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!