RuyaTabirleri.com

Rüyada Tokat Atmak

Rüyada tokat atmak, güç, kuvvet, kudret ve makam sahibi olmak şeklinde tabir edilir. Rüyasında tokat attığını gören kişinin sağlığı, gücü ve neşesi yerine gelir tüm sorunlarından kurtulur, kendisini iyi hissetmesine sağlayacak olan şeyler daima yoluna çıkar ve böylece mutluluk üstüne mutluluk, başarı üstüne başarı yaşar diye tabir edilir. Rüya sahibi yeni işlere atılarak istediği işin başına geçerek, iş yerinde sözüne saygı duyulan ve atacağı adımlara güvenilen kişi olur. Rüyasında tokat attığını gören kişinin sağlıklı ve uzun bir ömrü olacak, hayatı dilediğince yaşayacak demektir.

Rüyada Tokat Yemek

Rüyada tokat yemek hayırlara delalet eder. Rüya sahibinin çok istediği bir şeyi gerçekleştirebilmesi için ihtiyacı olan desteği arkasına almasına tabir edilir. Diğer yandan da tokat yediğini gören kişi Allah’ın izni ile sağlık sorunlarından kurtulur ve şifa bulur diye yorulur.

Rüyada Eşine Tokat Atmak

Rüya sahibinin eşi için hayırlı kimse olacağı, yaptığı her işin arkasında olup kendisine destek vereceği ve eşinin her kararına saygı duyarak, onunla olacağı anlamına gelir. Rüyasında eşine tokat attığını gören kişi, eşinin üzerine titreyen, ona toz kondurmayan kişidir.

Rüyada Eşinden Tokat Yemek

Rüyasında eşinden tokat yediğini gören kişinin hayatı eşi ile el ele ve kafa kafaya vererek geçecektir. Rüya sahibinin eşi ile olan sağlam dayanışması sayesinde sırtı kimseler tarafından yere getirilemeyecektir diye değerlendirilir.

Rüyada Anneye Tokat Atmak

Rüya sahibinin tam bir anne aşığı olduğuna, annesine canını verecek kadar fedakârlık gösterebileceğine, bir an bile üzülmesine dayanamayacağı için onun mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapabileceğine delalet eder. Rüyasında annesine tokat attığını gören kişi ailesi için hayırlı bir evlattır ve onlar için övünç kaynağıdır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: