RuyaTabirleri.com

Rüyada Tokat Yemek

Rüyada tokat yemek, hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Sıkıntılı ve çok büyük sorunlar yaşanan bir dönemde eş, dost ya da akrabalardan çok büyük yardımlar görüleceğine, bu yardımların çok yararlı olacağına, birçok sıkıntıya iyi geleceğine ve çok daha kötü durumlara düşmekten kurtaracağına alamet eder. Aynı zamanda,  rüyayı gören kişinin, yanlış yollara girmemesi için kendisini seven ve değer veren insanlar tarafından uyarılacağına delalet eder.

Rüyada Tokat Yediğini Görmek

Rüyada tokat yemek ile aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin, akrabaları ve dostları tarafından içinde bulunduğu sıkıntılı ve sorunlu durumdan kurtarılacağına ve kötü insanlar ile birlik olup kötü işlere kalkışmasına engel olunacağına tabir eder. Ayrıca, rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri üzerine ölü toprağı serpilmiş gibi yaşadığına ve yardım eden kişi sayesinde bu durumdan kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada Babadan Tokat Yemek

İş hayatında yaşanan sıkıntılardan ve uzun zamandan beri devam eden sorunlardan kurtulmak için aile bireylerinden birinin desteğinin alınacağına ve iş hayatındaki ve eğitim hayatındaki tembelliğin giderilmesi için aileden bir kişinin rüyayı gören kişiyi ikaz edeceğine rivayet eder.

Rüyada Ölüden Tokat Yemek

Hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, uzaklardan gelen bir kişi sayesinde yaşadığı sorunlardan arınacağına, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına ve yaşadığı bir hastalık varsa en kısa zamanda şifasını bulacağına yorumlanır.

Rüyada Sevgiliden Tokat Yemek

Rüya sahibinin, çok etkileneceği ve yaşadığı sıkıntılar arasında ve sorunlar içinde kendisine bir vaha gibi gelecek olan bir ilişkiye başlayacağına, bu sayede daha azimli, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına ve sorunlarından kurtulmak için daha büyük bir güç ve heves ile çalışacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tokat Yemek İle İlgili Rüyalar;

 1. çiğdem (11 Kasım 2014 saat: 11:57)

  ben rüyamda bir kız gördüm yolda nişanlım ile yürüyorduk kız kediye zarar weriyordu kedi cırlıyordu. sonra kızı dövmek için gittiği yere kadar takip ettik markete girdi nişanlım uzaklaştı biraz o ara kızın babası geldi bana tokat attı iki üç kere. ben ağlayarak gittim bi anda hastanede buldum kendimi herkez bi tuhaf yatıyorsu . dedemi gördüm ölü gibi yatıyordu . iğneler gördüm bol bol. rüyamı yorumlarsanız sevinirim teşekkürler

 2. hatice (21 Temmuz 2014 saat: 16:09)

  merhaba ben rüyamda bulanık bir dereye giriyorum arkadaşlarla bizi baya sürüklüyo çıkıyoruz çadır gıbı bir yere gırıyoruz bır bebek nefes alamıyor yanımızda bir hemşire var o çocugu muayene ederken bana sunitenefus yap diyo ben yapmam diyorum dayanamayıp yapıyorum lutfen cevaplarmısınız bir de devamlı ruyamda orucumu bozuyorum bunuda cevaplarsanız sevınırım teşekkürler.

 3. Ümit Doğan (01 Temmuz 2014 saat: 09:06)

  Sayın yetkili,

  Yaklaşık 1 – 1,5 sene önce gördüğüm bir rüyayı anlatmak istiyorum.

  Bu rüyayı 2 ay içerisinde hiçbir değişiklik olmadan 3-4 defa gördüm. Elimden geldiğince detaylı anlatmaya çalışacağım.

  “Hava karanlık ve büyük bir kapıdan dışarı çıkıyorum. Kapının açıldığı yol genişçe bir yol. Her iki tarafımdaki duvarlar en az iki katlı bir bina kadar yüksek. İlerlemeye başlıyorum. İlerden beyaz bir ışığın içerisinden 4-5 kişi bana doğru yürüyor. Biraz yaklaştıklarında görüyorum ki, hepsi de siyah renk pelerin benzeri birşey giymişler ve pelerinin kapşonuyla başlarını kapatmışlar. Kapşonun ucu biraz uzunca ve yüzlerini kapatıyor. Yüzlerine bakınca karanlık bir boşluk görüyorum. Yüzlerini bir türlü göremiyorum. Aralarından geçip biraz ilerledikten sonra arkamı dönüp onlara bakıyorum. Hiç durmadan ilerlemeyi sürdürüyorlar.”

  Bu rüyanın ne olduğuna bir türlü anlam veremedim ve ne olduğunu bulamadım. Yardımcı olmanızı rica ederim.

  Teşekkür ederim.

  Saygılarımla,

  Ümit Doğan

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,