RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Tokat Yemek

Rüyada tokat yemek, hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Sıkıntılı ve çok büyük sorunlar yaşanan bir dönemde eş, dost ya da akrabalardan çok büyük yardımlar görüleceğine, bu yardımların çok yararlı olacağına, birçok sıkıntıya iyi geleceğine ve çok daha kötü durumlara düşmekten kurtaracağına alamet eder. Aynı zamanda,  rüyayı gören kişinin, yanlış yollara girmemesi için kendisini seven ve değer veren insanlar tarafından uyarılacağına delalet eder.

Rüyada Tokat Yediğini Görmek

Rüyada tokat yemek ile aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin, akrabaları ve dostları tarafından içinde bulunduğu sıkıntılı ve sorunlu durumdan kurtarılacağına ve kötü insanlar ile birlik olup kötü işlere kalkışmasına engel olunacağına tabir eder. Ayrıca, rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri üzerine ölü toprağı serpilmiş gibi yaşadığına ve yardım eden kişi sayesinde bu durumdan kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada Babadan Tokat Yemek

İş hayatında yaşanan sıkıntılardan ve uzun zamandan beri devam eden sorunlardan kurtulmak için aile bireylerinden birinin desteğinin alınacağına ve iş hayatındaki ve eğitim hayatındaki tembelliğin giderilmesi için aileden bir kişinin rüyayı gören kişiyi ikaz edeceğine rivayet eder.

Rüyada Ölüden Tokat Yemek

Hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, uzaklardan gelen bir kişi sayesinde yaşadığı sorunlardan arınacağına, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına ve yaşadığı bir hastalık varsa en kısa zamanda şifasını bulacağına yorumlanır.

Rüyada Sevgiliden Tokat Yemek

Rüya sahibinin, çok etkileneceği ve yaşadığı sıkıntılar arasında ve sorunlar içinde kendisine bir vaha gibi gelecek olan bir ilişkiye başlayacağına, bu sayede daha azimli, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına ve sorunlarından kurtulmak için daha büyük bir güç ve heves ile çalışacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,