RuyaTabirleri.com

Rüyada Tomarla Para Görmek

Rüyada tomarla para görmek, genellikle hayra yorumlanmaz ve tabiri iyi değildir. Tomarla para yaşayacağınız sıkıntılar ve başınıza gelebilecek belalar anlamına gelmektedir. Rüyasında elinde tomarla parası olduğunu gören kimse maddi anlamda zarar eder veya iş yaşamında bazı güçlüklerle karşılaşır. Elindeki tomarla parayı sayan kimse, geçimini sağlayacak parayı bulamaz veya birden çok zorlukla uğraşmak zorunda kalır. Rüyada tomarla parayı elimden yere atmak ise işinde yükselmeye, başarı kazanmaya veya yapacağınız bazı girişimlerden oldukça büyük bir kar elde edeceğinize delalet etmektedir.

Rüyada Bir Sürü Bozuk Para Görmek

Rüyada elinizde çokça bozuk para olduğunu ve onları tuttuğunuzu görmeniz yakında hakkınızda çıkacak birtakım dedikoduların habercisidir. Bozuk para ne kadar çoksa söylentiler de o kadar fazla olur. Bir avuç bozuk parayı yere saçmak, bulunduğunuz şehri terk etmenize veya size faydası olmayan arkadaşlarınızdan ayrılmanıza yorumlanır. Elinde az miktarda bozuk para olduğunu gören kişi az bir menfaate erişir. Bozuk para harcamak mal kazanmaya; bozuk parayı tümletmek ise bir hayırdan sonra size ulaşacak şerli bir duruma işaret eder.

Rüyada Para Saçmak Ve Dağıtmak

Rüyasında çevresindekilere para saçan ve onlara elinde bulunana parayı dağıtan kimsenin eliyle çevresindekilere bir bela ulaşır. Bu rüya bazen de akraba ile küsmeye ve onlarla ilişkiyi kesmeye işaret eder. Verdiği parayı geri almak, sözünden dönmeye veya emanete hıyanet etmeye; yerlere saçılan para ise çıkacak dedikodulara veya verilecek sırlara yorumlanmaktadır.

Rüyada Tomarla Para Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında tomarla para görmek içindeki para kazanma isteğinin ve hırsının bir göstergesidir. Özellikle maddi problemler yaşayan veya iş yerinde umduğunu bulamayan kişilerin yanında hayatında daha iyisini isteyenler veya lüks içinde yaşamayı arzu edenler bu rüyayı görebilmektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!