RuyaTabirleri.com

Rüyada Tomruk Görmek

Rüyada tomruk görmek, rüyayı gören kişinin büyük zorluklarla, aksiliklerle ve zorluklarla karşılaşacağına, kötü günler geçireceğine, zarar edeceğine, mutluluğundan olacağına, huzurunu kaybedeceğine, sevdikleri ile arasına nifak ve ayrılık gireceğine alamet eder. Uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir. Rüya sahibinin canın sıkılmasına neden olacak tatsız olaylarla karşılaşacağına, kendisini işine veremeyeceğine, başarısızlığa düşeceğine ve hüsran yaşayacağına yorulur.

Rüyada Tomruk Ağaç Görmek

Rüyada tomruk ağaç görmekle, tomruk görmek birbirinden ayrı şeyler değildir. Her iki rüya da aynı anlama gelir ve rüyayı gören kişinin tüm hayatını alt üst edecek, yaşamının sakinliğini bozacak, huzurunun kaçmasına neden olacak olaylar yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Tomruk Yığını Görmek

Rüyayı gören kişinin sıkıntılarının ve sorunlarının birikeceğine, bunun da kendisi için daha içinden çıkılmaz halleri doğuracağına, çaresizliğinin büyüyeceğine, zahmetinin çoğalacağına, mücadelesinin de artacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin emeklerinin ve hayallerinin boşa gideceğine işaret eder.

Rüyada Tomruk Taşımak

Rüyayı gören kişinin yükümlülüklerinin ve borçlarının her geçen gün kendisi için daha ağır geleceğine, hayattan bıkmasına neden olacağına, onu isyan noktasına getireceğine, yaşamdan da zevk alamaz hale düşüreceğine alamet eder.

Rüyada Tomruk Kesmek

Rüyayı gören kişinin ağır ve zor şartlarda altında ekmeğini kazanacağına, yoklukla mücadele etmekten deyim yerindeyse belinin büküleceğine, aile içinde huzurunun ve neşesinin kalmayacağına, iyi geçiminin de bozulacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin sanki hayatın tüm ağırlığının kendi omuzlarına çökmüş gibi hissedeceği anlamına gelir.

Rüyada Tomruk Yüklü Kamyon Görmek

Eğer kamyon hareket halindeyse rüyayı gören kişinin kısa süre içerisinde tüm kederinin dağılacağına, dertlerinin ve zahmetinin de biteceğine tabir edilir. Eğer kamyon hareket etmiyorsa o halde rüya sahibinin bir süre daha sabretmesi ve dişini sıkması gerektiğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!