RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Top Oynamak

Rüyada top oynamak, şanssızlık, kısmetsizlik ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin ağzının tadının ve sahip olduğu huzurunun kaçacağı anlamına gelir. Kişi, son derece gergin olacağı, her şeye kızıp, alınacağı ve tepki göstereceği günler geçirecek ve bu dönemde yanlış ve kırıcı hareketleri nedeni ile pek çok dostunu kaybedecektir diye yorumlanır.

Rüyada Top Oynadığını Görmek

Rüyada top oynadığını görmek, rüyayı gören kişinin zor günler geçireceğine, bu dönemde sağlıklı kararlar alamayışı nedeni ile zarar edeceğine ve sadece bununla kalmayacağına aynı zamanda başta ailesi olmak üzere etrafındaki pek çok kişiyi kızdıracağına, gücendireceğine ve küstüreceğine rivayet edilir.

Rüyada Yakar Top Oynamak

Rüyada yakar top oynamak, hayırlara alamet eder ve müjde olarak kabul edilir. Rüya sahibinin hayatında güzel gelişmeler olacağı anlamına gelir. Yüz güldürecek olayların yaşanacağına, işlerin yoluna gireceğine ve kişinin hayatına mutluluk geleceğine tabir edilir.

Rüyada Top Oynayan Çocuk Görmek

Rüyada top oynayan çocuk görmek, rüya sahibinin iyiliklerle ve güzelliklerle karşılaşacağına, başarılarının artacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, hayatına sakinlik, bereket ve huzur geleceğine bu sayede keyfinin yerinde olacağına işaret eder.

Rüyada Maç Yapmak

Rüyada maç yapmak, rüyayı gören kişinin inandıklarının ve savunduklarının peşinden gideceğine, hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine ve bu uğurda koşmaktan bir an olsun yorulmayacağına, yılmayacağına ve vazgeçmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Top Oynamak Gol Atmak

Rüyada top oynamak gol atmak, rüya sahibinin amaçlarına ulaşacağına, işini layığı ile yerine getireceğine, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına delalet eder.

Rüyada Top Görmek

Rüyada top görmek, övgü dolu sözler işitmeye, yüceltilmeye ve başarılı olmaya alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,