RuyaTabirleri.com

Rüyada Topaç Görmek

Rüyada topaç görmek, rüyayı gören kişinin kendisine fayda getirmeyecek işlere umut bağlayacağına, para ve zaman ayıracağına, sonunda da hayal kırıklığı yaşayacağına tabir edilir. Rüya sahibi düşünmeden atacağı adımlar nedeniyle zarara uğrayacak, başarısız olacak, hayatı ve düzeni de bozulacak demektir. Menfaat getirir mi, getirmez mi diye hiç düşünmeden bazı girişimlere yorulur.

Rüyada Topaç Çevirmek             

Rüyayı gören kişinin boş heveslere kapılması nedeniyle olumsuz olaylar yaşayacağına, olmayacak hayallere kapılacağına, şanssız günler geçireceğine, bütün bu yaşananların da cesaretinin kırılmasına, umutlarının bitmesine sebep olacağına ve kişinin bunalıma düşeceğine işaret eder.

Rüyada Çelik Çomak Görmek

Rüyayı gören kişinin bazı gerçeklerle yüzleşmesine bunun da kendisinde bilinç uyunmasına vesile olacağına tabir edilir ve hayırlara yorulur. Rüya sahibinin hayatına değer katacak ve olumlu şekilde dönecek bazı gelişmeler yaşanacak bu da kendisi için büyük bir motivasyon olacak demektir.

Rüyada İstop Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresindeki bazı hayırlı kimselerin varlığına ve onlardan gelecek faydaya rivayet edilir. Rüya sahibinin başarılarından, bilgi birikimlerinden, mesleki kariyerinden ve alim kişiliğinden faydalanacağı ulvi insanlar olduğu anlamına gelir.

Rüyada Beştaş Görmek

Rüyayı gören kişinin başına gelecek uğursuz ve melanetsiz bir olaya alamet eder. Rüya sahibinin ufakta olsa karşısına çıkacak bir meselenin onun sıkılmasına, moralinin ve düzenin bozulmasına vaktinin de boşa harcanmasına neden olacağı şeklinde açıklanır.

Rüyada Beştaş Oynamak

Hiç iyi değildir ve rüyayı gören kişinin çevresinde tüm insanlığı ve yaşadığı toplumu derinden etkileyecek, zorluğa ve meşakkate sürükleyecek, hastalıkların, kavgaların ve huzursuzlukların yaşanmasına neden olacak kötü, uğursuz ve musibetli bir durumun başgöstereceğine bunun da o toplumdaki insanlar arasında karmaşaya, telaşa, kavgalara ve mutsuzluklara neden olacağına rivayet edilir ve hayırlara alamet etmediğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!