RuyaTabirleri.com

Rüyada Topal Görmek

Rüyada topal görmek, iyi değildir can sıkıntısına neden olacak tatsız olayların yaşanmasına rivayet edilir ve rüya sahibinin çok umutla girdiği yollardan ne yazık ki eli boş çıkacağına ve hüsranla karşılaşacağına delalet eder. Rüyada topal görmek, para ve zaman kaybettirecek işler yapmaya bu nedenle hedefleri ve amaçları yerine getirememeye tabir edilir.

Rüyada Topal Adam Görmek

Rüyada topal adam görmek, hayırlara yorulmaz. Üzüntüye neden olacak gelişmeler yaşanacağına, kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, çıkmaza düşeceğine, borçlanacağına ve işini kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Topal İnsan Görmek

Rüyada topal insan görmekle topal adam görmek aynı şekilde açıklanır ve rüyayı gören kişinin hayatının zorlaşacağına, işlerinin kapanacağına, gelirinin düşeceğine bu nedenle de yokluk içine gireceğine delalet eder. Rüya sahibinin çok zor ve kötü günler geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Topal Olduğunu Görmek

Rüyada topal olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin maddi zarara uğrayacağına, kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine ve hayırsız insanlara takılacağına işaret eder. Kısmetin ve şansın kapanacağına, rüya sahibinin elinin darlaşacağına ve evinde kaynayan tencerenin artık kaynamaz olacağına yorulur.

Rüyada Aksadığını Görmek

Bir kişi rüyasında aksadığını görürse o kişinin yaygaracı olduğu yorumu yapılır. Kişi, her şeyi ters anlayan, fevri davranan, öfkeyle hareket eden ve söylenenleri istediği gibi yorumlayan bir kimse olarak tabir edilir. Bu rüya bazen de hak yolundan ayrılmaya ve şeytana uyarak bazı işlere girmeye yorulur.

Rüyada Aksak Birini Görmek

Rüyada aksak birini görmek, kişinin ihtiyaçlarını layığı ile gideremeyeceği, bir eksiğini giderse diğerinin kalacağı anlamına gelir. Bu rüya kıt kanaat geçinmeye yorulurken bir yandan da rüya sahibinin para harcadığı bir işin yarım kalacağına ve istediği gibi olmayacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!