RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Topallamak

Rüyada topallamak, iş hayatında ve aile hayatında meydana gelecek, rüyayı gören kişinin, çok büyük üzüntü ve endişe duymasına sebep olacak engellere delalet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, karşısına çıkan bu sorunlardan kurtulmak için eş, dost ya da akrabalarından yardım alıp destek göreceğine tabir edilir.

Rüyada Topal Olduğunu Görmek

Rüyada topal olduğunu görmek, çok iyi giden ve para kazandırıp rızk sağlayan işlerde ortaya çıkacak sorunlara ve bu yüzden çok sıkıntı çekmeye delalet edilir.

Rüyada Topallayarak Yürüdüğünü Görmek

Rüyada topallayarak yürüdüğünü görmek, hayali kurulan şeye çok uğraş vererek, karşılaşılan engeller bir bir aşılarak ve çok sıkıntı ve üzüntü çekerek ulaşılacağına işaret edilir.

Rüyada Topalın Yavaş Yavaş Yaklaştığını Görmek

Rüyada topalın yavaş yavaş yaklaştığını görmek, çok büyük hayaller ve projeler ile girişilen bir işte sıkıntıya girildiği ve çok büyük zarara uğrandığı bir anda yanlış karar vererek iyice kötü duruma düşmeye tabir edilir.

Rüyada Aksaklık Görmek

Rüyada aksaklık görmek, rüyayı gören kişinin, yapmayı çok istediği bir işi ya da hayal ettiği bir şeyi yapmak için çok çabalamasına rağmen sürekli karşısına çıkan engeller yüzünden bir türlü hayallerine kavuşamamasına delalet edilir.

Rüyada Aksadığını Görmek

Rüyada aksadığını görmek, rüya sahibinin, çok emek vererek bilim ve eğitim alanında çok saygın ve çok yüksek bir mertebeye erişeceğine işaret edilir.

Rüyada Ayağının Kırıldığını Görmek

Rüyada ayağının kırıldığını görmek, rüyayı gören kişinin, sağlık durumunda meydana gelecek bir soruna ve aile hayatında bir sevdiğinin rahatsızlanacağına yorumlanır.

Rüyada Kendini Topal Görmek

Rüyada kendini topal görmek, eğitim alınan  ve çok büyük çalışmalar yapılan iş alanında başarısız olunacağına ve kıt kanaat bir hayat sürmeye razı olunacağına delalettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!