RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Toplamak

Rüyada toplamak, genel anlamı ile hayırlara alamet eder. Her ne kadar çok detaylı bir konu olsa ve yorumu rüyanın görüleme şekli ile doğru orantılı da yapılsa, olumlu şekillerde tabir edilir ve iyi olanı bulmaya tabir edilir. Rüya sahibinin dağılmış olan şeyleri toplaması o kişinin gelecekle ilgili olarak hayallerini gerçekleştirebilmek adına sermaye biriktirmeye çalıştığına delalet eder.

Rüyada Yardım Toplamak

Rüyada yardım toplamak esasen gerçek anlamına benzer şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin zor günlerinde elinden tutan ve onun imdadına yetişen hayırlı bir kişinin olduğuna ve yakın zamanda yine bu kişiden bir iyilik göreceğine rivayet edilir.

Rüyada Eşya Toplamak

Rüyada eşya toplamak tek şekilde tabir edilmez. Örneğin eski eşya toplamak, kişinin hatırlarında saklı kalan ve hayalinde hep yaşattığı bir sırrının olduğuna işaret ederken birbiri ile alakası olmayan eşyaları bir araya toplamak rüya sahibinin elde etme duygusunun çok yüksek olduğuna ve bu konuda hep hırs yaptığına delalet eder.

Rüyada Para Toplamak

Rüyada para toplamak rüyayı gören kişinin illa da tuttuğunu koparma duygusuyla hareket eden kimse olduğuna alamet eder ve rüya sahibinin bu konuda çok gözü kara davrandığına işaret eder. Kafasına koyduğunu yapan ve ne olursa olsun geri adım atmayan bir kişinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Elma Toplamak

Rüyada elma toplamak, rüyayı gören kişinin makam sahibi olan ve çevresi geniş bir kişiden göreceği destek sayesinde geçimini kolaylaştıracak oranda gelir elde edeceğine ve o kişi sayesinde kalkınacağına ve zenginliğe kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Odun Toplamak

Rüyada odun toplamak, emniyetli bir yerden kesin olarak gelecek ve garanti olacak bir gelire tabir edilir. Rüya sahibinin resmi bir yerden menfaat göreceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,