RuyaTabirleri.com

Rüyada Toplantı Görmek

Rüyada toplantı görmek, rüyayı gören kişinin, ilgili olduğu alanda yeni çalışmalarla karşılaşacağına ve yeni şeyler öğreneceğine delalet eder. Aynı zamanda, aile hayatında ve iş hayatında yaşanacak büyük bir değişikliğe ve yapılacak işlerde ve ortaya konan çalışmalarda yaşanacak değişmelere tabir edilir.

Rüyada Dost Toplantısında Bulunmak

Rüyada dost toplantısında bulunmak, gerçekleştirilecek işlerde ve çalışmalarda eş, dost ve akrabalardan destek alınacağına ve işin sonucunda büyük başarı kazanılacağına işaret eder.

Rüyada Küçük Bir Toplantıda Bulunmak

Rüyada küçük bir toplantıda bulunmak, yoğun iş temposundan, dengesiz ve yetersiz beslenmeden ve vücudun yeteri kadar dinlenememesinden ötürü küçük bir hastalık yaşanacağına yorumlanır

Rüyada Toplantıya Başkanlık Yapmak

Rüyada toplantıya başkanlık yapmak, otaya konan çalışmalar, girişilen işler ve kazanılan başarılar sayesinde rüya sahibinin, ilgili alanda çok saygın ve çok değerli bir kademeye geldiğine tabir olunur.

Rüyada Halkın Toplantı Yerini Görmek

Rüyada halkın toplantı yerini görmek, aile hayatında, iş hayatında ve sosyal hayatta her zaman hayırlı ve düzgün insanlarla karşılaşılacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, yaptığı işlerle büyük paralar kazanacağına yorulur.

Rüyada Arkadaşlarla Toplantı Yapmak

Rüyada arkadaşlarla toplantı yapmak, rüyayı gören kişinin, olumsuz kişisel özellikleri yüzünden  iş hayatında ve aile hayatında çok büyük ve geriye döndürülmesi imkansız zararlara imza atacağına delalet eder.

Rüyada Hayırlı Bir İş İçin Toplanmak

Rüyada hayırlı bir iş için toplanmak, rüya sahibinin, yapacağı işlerde arkadaşları ile hareket etmesi sayesinde çok büyük başarı sağlayacağına ve çok büyük miktarda para kazanacağına tabir olunur.

Rüyada Zararlı Bir İş İçin Toplanmak

Rüyada zararlı bir iş için toplanmak, insanlar arasında sorunların baş göstermesine ve çıkan sorunların artmasına ve yapılan işlerde zarar vermeye çalışmaya yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!