RuyaTabirleri.com

Rüyada Toplu İğne Görmek

Rüyada toplu iğne görmek, uğursuzluktur. Rüya sahibi için çok önemli olmayan ama can sıkmayı başaracak olaylar yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibi için sinek bir şey değil mide bulandırır durumuna düşeceğine delalet eder. Rüyada toplu iğne gören kişinin hayatında bazı olumsuzluklar yaşanacak ve morali bozulacaktır fakat bu durum en hafif şekilde atlatılacaktır diye tabir edilir. Rüya sahibi ilk duyduğu anda öfkelenip sonrasında da gülüp geçeceği bir söz işitecek ama bu olaydan etkilenmeyecek demektir. Yani uzun boylu olmayan ve rüya sahibinin uykularını kaçmasına sebep olmayacak bir sorun oluşması anlamına gelir.

Rüyada Toplu İğne Toplamak

Rüya sahibinin arkasını topladığı bir kişiye işaret eder. Rüya sahibi, hayatındaki bir kişinin sürekli eksiklerini kapatıp, hatalarını düzeltmek zorunda kalıyor demektir. Bu rüya aynı zamanda sıkıntı almak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Toplu İğne Yutmak

Rüya sahibinin içine dert olan ve susup söyleyemediği konulara işaret eder. Rüyasında toplu iğne yuttuğunu gören kişi üzüntülerini hep içine atıyor ve orada biriktiriyor demektir.

Rüyada Toplu İğne Batması

Rüya sahibinin toplum dışına itilmesine, hor görülmesine ve ayıplanmasına yorumlanır. Rüyada kendisine toplu iğne battığını gören kişi öyle bir hataya düşecektir ki toplum kendisini adeta günah keçisi ilan edecektir.

Rüyada Toplu İğne Satın Almak

Mutluluk bulmak anlamına gelir. Sorunların yavaş yavaş çözülmesine, rüya sahibinin arasında buzlar olan kişilerle buzların erimesine, hastalığın bitmesine, borçların ödenmesine delalet eder.

Rüyada Toplu İğne Çıkarmak

Rüya sahibinin gerçekleştirmek istediği idealleri ve hedefleri olduğu anlamına gelir. Rüyasında toplu iğne çıkardığını gören kişi amacına ulaşmak ve başarılı olmak için meşakkatli ama doğru yolda ilerliyor demektir.

Rüyada Toplu İğne Kusmak

Rüya sahibinin bir hayır işi yapmaya niyetlendiğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,