RuyaTabirleri.com

Rüyada Topluluk Görmek

Rüyada topluluk görmek, pek de iyi değildir. Maddi ve manevi kayıplara, mutsuz olmaya, keyfin ve neşenin kaçmasına, rüya sahibinin eskisi gibi hayatından memnun olmadığına bu nedenle de yaşamdan zevk almadığına işaret eder. İnsanlar arasındaki husumete, anlaşmazlıklara, görüş ayrılılarına, kavgalara ve düşmanlıklara tabir edilir. Rüyada topluluk görmek, hayatın karışması, işlerin belirsizleşmesi ve uzun süre sürüncemede kalması anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşayacağı huzursuzluklara, sorunlara ve korkulara delalet eder.

Rüyada Topluluk Önünde Konuşma Yapmak

Rüyada topluluk önünde konuşma yaparak, insan kitlelerine seslenmek, rüya sahibinin açık yürekli ve açık sözlü kimse olduğuna, lafını söylemekten kendini alı koymadığına, içten pazarlıklı olmaktansa doğruları söyleyerek dışlanmaya razı geldiğine işaret eder. Duygu ve düşüncelerini açıkça paylaşan bir kişi ile tabir edilir.

Rüyada Kalabalık Topluluk Görmek

Rüyada birbirini tanımayan sadece eğlence amaçlı ve ortak bir şey için bir araya gelmiş kalabalık topluluk, insan yığınlarına, bunların sokakları, toplu taşıma araçlarını, kafeleri, barları, otelleri ve hastaneleri doldurmalarına yorumlanır.

Rüyada Meclis Görmek

Rüyada meclis görmek, ilim, irfan ve bilgi sahibi olup, insanları aydınlatmaya ve eğitmeye delalet eder. Rüya sahibi hayatını çevresindeki cahil, laftan anlamayan, dini öğrenmediği için bilinçsizce ibadet eden kişilere doğru yolu göstermeye adayacak, bundan büyük mutluluk ve huzur duyacak demektir.

Rüyada Meclise Girmek

Rüya sahibinin kendisini rüyada bilmediği ve daha önce hiç girmediği bir meclise girdiğini görmesi hacca gitmesine, Kâbe’ye ulaşıp, şeytan taşlamak sureti ile Allah’a kendini çok yakın hissetme şerefine ve mutluluğuna nail olması anlamına gelir.

Rüyada Kuran Meclisi Görmek

Rüyasında kendisini kuran meclisinde gören kişi, hayatı boyunca başarılı olacak ve zaferler kazanacaktır. İşindeki özverili çalışması sayesinde terfi alacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Topluluk Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ebru (02 Kasım 2015 saat: 07:17)

    Rüyamda hiç bildiğim bir yerdeyim benim orda arkadaşlarım varmış ama daha önce hiç gormedigim kişiler orda bbi hastane var yıkık dökük duruyo dışardan içerde hastalar yatıyo bi kişi bana gelip adını soyadını bi kağıda yaz diyo bide bi hastanın ismini verip ondan kan ve idrar almamı söylüyo bende yazdığım küçük kagit idrar ver kan testi konusuyla başka bir bölüme gidiyorum orda beyaz bi kapı var önünde uzun bi kadın var bana ismimi sorup içeri geç diyo içerde kalabalık bi topluluk var herkes sırayla oturmuş bi kadına ismimi yazdığım kağıdı uzattım ve uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,