RuyaTabirleri.com

Rüyada Toprak Kayması Görmek

Rüyada toprak kayması görmek, rüyayı gören kişiyi, umutsuzluğa itecek, hayallerinin yıkılmasına neden olacak, emeklerine, alın terine ve projelerine yazık edecek bazı uğursuzlukların baş göstereceğine ve kişinin melanetli olayların içine düşeceğine işaret eder.

Rüya sahibinin dikkatsizliği, acele aldığı kararlar ve düşünmeden attığı adımlar nedeni ile hem canının hem de mal varlığının tehlikeye gireceğine, kendisinin de günlerce bunun tedirginliğini yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Toprak Kayması Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisini zor durumda bırakacak daha sonra da deyim yerindeyse kara kara düşünmesine neden olacak bazı işlere gireceğine ve bu yolun sonundaki riskleri baştan görerek hesap etmesi gerektiği halde neredeyse iş işten geçtikten sonra fark edeceğine sonra da huzursuz olacağına tabir edilir.

Rüyada Toprak Kaymasını Görmek

Rüyasında toprak kaymasını gören kişinin bir takım sorunlarla karşılaşacağı, işinin gücünün ters şekilde ilerleyeceği, tabiri caizse evdeki hesabının çarşıya uymayacağı ve bu nedenle de çaresiz durumlarda kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Toprak Kayması Altında Kalmak

Rüya sahibinin daha fazla getiri sağlaması amacı ile gerçekleştirdiği girişimlerin kendisine hayır getirmeyeceğine, elindekileri de alıp götüreceğine ve bu durumunda rüya sahibi için büyük bir hayal kırıklığı olacağına rivayet edilir.

Rüyada Toprak Kayması Heyelan Görmek

Rüya sahibi için hem maddi hem de manevi şanssızlık olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin işlerinde kısmetinin kapanacağı gibi, özel hayatında da kendisini sarsacak bazı şanssızlıkların yaşanacağına yorulur.

Rüyada Heyelan Görmek

Bir kişi rüyasında heyelan görürse eğer o kişinin yaşadığı bazı olayların maneviyatına büyük etki ettiğine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin yaşadığı musibetli olayların kendisine hala acı verdiğine ve unutmasının daha zaman alacağına delalet eder. Kişi, psikolojik olarak çöküntü içinde demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Toprak Kayması Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. asim (04 Ocak 2015 saat: 13:43)

  Polis memuruyum bir suçluyu ceza evine goturuyorum nedense arabamiz yok otobüs bekliyorum eli kelepçeli adami otobüsle goturuyorum biraz güçlü kuvvetli kaçarsa tutabilir miyim diye dusnuyorum bu yüzden ona kacmamasi için rahatlatici şeyler söylüyorum hava kapalı yağmur yagdi yagacak o sirada karsi yamaçtaki evler denize karsi bi anda toprak kaiyor ve denizde yuzenlerin üzerine dökülüyor sonra ardi arkasi kesilmiyor sürekli toprak kayiyor koskoca apartmanlar bir maket gibi devriliyorben ssuçluyu birakip ailemin yanina koşuyorum cok şükür bisey olmamis sonra toprak katmasi devam ediyor lbizim olduğumuz yerde kaiyor birkaç defa kayiyor dagdan toprak kisim kisim kopuyor uzerimize geliyor basimin bir kismina kaya geliyor kafamin bir kismini kaybediyorum ama yaşıyorum anne baba yasiyor kardeşlerinden biri vefat etmiş diğerleri yasiyor yüzlerce insan ölüyor onlarin oldugunune uzuleleim mi lbizim kurtuldugumuza sevinelim mi bilmiyorum sonra Esim tlf la aradi beni uyandirdi

 2. ismail kökdemir (27 Aralık 2014 saat: 21:55)

  Bir tepenin yamacinda olan evler toprak kaymasi ile birer birer yikiliyor sag kalan bir kac insan var yanimda ama sadece ben topragi dinliyorum sag insan varmi diye etrafimdakilere kiziyorum sessiz olun diye ve bir ara topragi kaziyorum ama kimseyi çikartamiyorum

 3. NADİR DEMİR (22 Kasım 2014 saat: 03:15)

  Rüyamda yağmurlu havada bir vadi içerisinde bir tarafı ırmak olan bir yolda iki kişi yürüyorduk. Yukarıdan aşağı dağın kayarak geldiğini gördüm. Arkadaşım ırmağın kenarında göl gibi bulanık su birikintisine atladı derin olduğu için yok oldu.
  Kendim Kaçacak bir yer bulamadım. Çaresiz içinde beklemek zorunda kaldım. Çünkü arkamdan önümden
  ırmağa doğru heyelan kayması oluyordu. Tam o anda uyandım. En kısa sürede yorumlamanız dileğiyle Saygılar, sevgiler, selamlar, Teşekkürler. İnşallah hayırlara vesile olur.

 4. NADİR DEMİR (22 Kasım 2014 saat: 03:11)

  Rüyamda yağmurlu havada bir vadi içerisinde bir tarafı ırmak olan bir yolda iki kişi yürüyorduk. Yukarıdan aşağı dağın kayarak geldiğini gördüm. Arkadaşım ırmağın kenarında göl gibi bulanık su birikintisine atladı derin olduğu için yok oldu.
  Kendim Kaçacak bir yer bulamadım. Çaresiz içinde beklemek zorunda kaldım. Çünkü arkamdan önümden
  ırmağa doğru heyelan kayması oluyordu. Tam o anda uyandım. En kısa sürede yorumlamanız dileğiyle Saygılar, sevgiler, selamlar. İnşallah hayırlara vesile olur.

 5. selver iskender (10 Eylül 2014 saat: 12:11)

  selamlar.. köyde evimin karşısında olduğunu düşündüğüm koca bir dağın eteklerindeyim.Kalabalık insanlar var.Dağın heyalan halinde kaymaya başladığını bağrışmaya başlıyor insanlar. Bakıyorum ki gerçek koca bir dağ yukardan aşağıya kayıyor.Ben kaçmaya başlıyorum karşı istikamette bir dağdan yukarıya doğru.Sonra kalıma çantam geliyo ,geri dönüyorum orda bir kadın görüyorum çantamaı bana ver diye sesleniyorum.Kadın siyah bir sırt çantasını atıyor bana sırtıma takıyorum.Oh be diyorum çantamıda aldım.Sonra karşı dağdan yukarı doğru çıkıyorum ama altımdadi topraklar ben adım attıkça yarılıyor.Arkama baktığımda o heyalanın aşşağya inidiğini görüyorum insanlar hep altında kalmış.Ama ben düz bir yer çıkıyorum oturuyorum ohh çok şükür kurtulmdum diyorum..Yanlı bu rüyayı görürken hiç eza cefa çekmiyorum.Hızlı hareket ediyorum ve içimde kesinlikle korku yoktu. Rica etsem benim için yorumlarmısınız.. Teşekkür ediyorum.

 6. ismet özdemir (17 Haziran 2014 saat: 10:37)

  Tepede olan bir evin balkon kapısı camından ileriye bakarken çamurlu sulu bir fırtınanın geldiğini görüp kapıyı kapatıyorum sonra aşağıdaki her yer sanki deprem oluyormuş gibi yıkılıyor olduğum bina da hareket etmeye başlıyor sonra odası sağlam bir şekilde tepe taklak oluyor. Ailemi merak ederken kardeşimin küçüklüğünü ve gerçekte kardeşim olmayan bir erkek çoçuğunu görüyorum kardeşlerim olarak ağlıyorlar.

 7. nursen (09 Mayıs 2014 saat: 23:36)

  Ruyamda esimle birlikte bahceli dublex bir villadayiz. Alt kattayken yerlerde islaklik farkedip ust kata cikiyoruz. Bu sirada disaridan toprak kayma sesleri geliyor.kapiya yoneliyoruz bu arada aklima evden birseyler kurtarabilmek geliyor ama esim acele etmemiz gerektigini soyleyip beni kolumdan cekiyor. Ikimiz birlikte kapidayken topraklar bize dogru kayiyor. Canimizi zor kurtariyoruz. Eve dogru bakiyoruz ve evin toprak altinda kaldigini goruyoruz. Esim cok uzuluyor ben ise onu avutuyorum canimizi kurtardik diye.ruyamdaki evi onceden hic gormedim ama gercekte de olan diger eve gitmemiz gerektigini soyluyorum.

 8. yeter içtüzer aşan (23 Aralık 2013 saat: 21:43)

  rüyamda yüksek ve engebeli tepelere bakıyorum üzerindeyim toprağın kayacağı söyleniyor acele bir şekilde ailemi sevdiklerimi toplayıp yanımıza da uzun süre yetecek kadar yiyecek alarak tepenin eteklerinde çok büyük bir kaya parçasının altına sığındığımızı görüyorum hatta buranın yeteri kadar güvenli olmadığını söyleyerek daha büyük bir kayanın dibine sığınıyoruz yanıma aldığım yiyeceklerden biride topraktan yeni çıkmış turp, kısa süre önce de yavaş ve gürültüsüz yağan yağmurdan tepe üzerindeki kayaların altına ailemle sığındığımı görmüştüm bunlar ne demek yorumlarsanız sevinirim teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,