RuyaTabirleri.com

Rüyada Toprak Kayması Görmek

Rüyada toprak kayması görmek, rüyayı gören kişiyi, umutsuzluğa itecek, hayallerinin yıkılmasına neden olacak, emeklerine, alın terine ve projelerine yazık edecek bazı uğursuzlukların baş göstereceğine ve kişinin melanetli olayların içine düşeceğine işaret eder.

Rüya sahibinin dikkatsizliği, acele aldığı kararlar ve düşünmeden attığı adımlar nedeni ile hem canının hem de mal varlığının tehlikeye gireceğine, kendisinin de günlerce bunun tedirginliğini yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Toprak Kayması Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisini zor durumda bırakacak daha sonra da deyim yerindeyse kara kara düşünmesine neden olacak bazı işlere gireceğine ve bu yolun sonundaki riskleri baştan görerek hesap etmesi gerektiği halde neredeyse iş işten geçtikten sonra fark edeceğine sonra da huzursuz olacağına tabir edilir.

Rüyada Toprak Kaymasını Görmek

Rüyasında toprak kaymasını gören kişinin bir takım sorunlarla karşılaşacağı, işinin gücünün ters şekilde ilerleyeceği, tabiri caizse evdeki hesabının çarşıya uymayacağı ve bu nedenle de çaresiz durumlarda kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Toprak Kayması Altında Kalmak

Rüya sahibinin daha fazla getiri sağlaması amacı ile gerçekleştirdiği girişimlerin kendisine hayır getirmeyeceğine, elindekileri de alıp götüreceğine ve bu durumunda rüya sahibi için büyük bir hayal kırıklığı olacağına rivayet edilir.

Rüyada Toprak Kayması Heyelan Görmek

Rüya sahibi için hem maddi hem de manevi şanssızlık olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin işlerinde kısmetinin kapanacağı gibi, özel hayatında da kendisini sarsacak bazı şanssızlıkların yaşanacağına yorulur.

Rüyada Heyelan Görmek

Bir kişi rüyasında heyelan görürse eğer o kişinin yaşadığı bazı olayların maneviyatına büyük etki ettiğine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin yaşadığı musibetli olayların kendisine hala acı verdiğine ve unutmasının daha zaman alacağına delalet eder. Kişi, psikolojik olarak çöküntü içinde demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: