RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Toprak Kazmak

Rüyada toprak kazmak, rüya sahibinin hayatının hiç de kolay geçmeyeceğine delalet eder. Rüyasında toprak kazdığını gören kişi, ileride emekli olduğunda yaşlılığında bile çalışmak zorunda kalacak demektir. Çünkü aldığı üç kuruş maaş yüzünden yarınları için yatırım ya da birikim yapma imkânı bulamayacağı için, yaşlılığında geçim sıkıntısına düşmemesi adına çalışmak zorunda olacak diye tabir edilir. Rüyada toprak kazmak, hayatın derdini, yükünü ve çilesini çekmek şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Toprak Kazan Birini Görmek

Rüyada toprak kazan birini gören kişi, elde edeceği büyük bir dünya malı sayesinde mutluluğa karışacak hayatını yeniden kuracak demektir. Büyük zenginliktir, rüya sahibi bu zenginlik sayesinde kısa sürede mutlu bir evlilik yapıp çoluk çocuğa kavuşacaktır.

Rüyada Çukur Kazmak

Rüyasında çukur kazdığını gören kişi, içine düştüğü buhranlı ve ağır günlerin etkisinden kurtulmaya başlayacak, kötü günleri geride bırakacak, feraha erecek ve yeniden mutlu olmaya başlayacak demektir. Rüyada çukur kazmak aynı zamanda fazla maddi yükten kurtulmaya da işaret eder.

Rüyada Yeri Kazmak

Rüyasında yeri kazdığını ve kazdığı yerde bir şeyler olduğunu gören kişi iş yerinde ya da sosyal hayatta bazı kurallara riayet etmesi gerektiğinin yoksa başına bela açacağının bilincine varacak ve bu saatten sonra daha dikkatli davranacak demektir.

Rüyada Mezar Kazmak

Rüyada mezar kazdığını gören kişi, kazı işlerine aşırı derecede ilgili duyuyor, tarihi eserleri incelemekten çok zevk alıyor demektir. Rüya sahibi her fırsatta kazı yapan uzmanlarla gönüllü olarak iş birliği yapıyordur diye tabir edilir.

Rüyada Kazmak

Rüya sahibinin rüyasında herhangi bir yeri kazması belalı işlerden ve belalı kişilerden uzak durması yönünde bir uyarı niteliği taşır. Yoksa rüya sahibi büyük zarara uğrayarak, tüm sağlığından ve huzurundan olabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,