RuyaTabirleri.com

Rüyada Toprak Yemek

Rüyada toprak yemek, kişinin kazanacağı paraya ve bu para ile hayırlı işler yapmasına işaret eder. Rüyasında çok miktarda para yiyen kimsenin eline büyük bir servet ulaşır. Rüyada kırmızı toprak yemek tanımadığınız kimselerden menfaat elde etmeye; sarı toprak yemek kısa süreli bir hastalık geçireceğinize; kırımızı toprak yemek gönül ilişkisine ve evliler için huzurlu bir yuvaya; yeşil toprak yemek ise günahlardan tövbeye ve hatalardan dönüp doğru yola erişmeye işarettir. Rüyasında kalın toprak yiyen kişi güçlü ve kudretli olur. Toz gibi olmuş toprak yemek ise duygusal karışıklıklara delalet eder.

Rüyada Tabağınızda Toprak Olduğunu Görmek

Rüyasında tabağında toprak olan ve onu kaşıklayan kimse, dünya ile uğraşarak ahiretten ve maneviyattan uzaklaşır. Topraktan yapılmış bir tabak gören kimse dünyalık kazanır veya çok kudretli ve güçlü bir kimse olur. Rüyasında tabağındaki toprağı boşaltmak, kişinin elinden çıkacak mülke veya para harcamaya yorumlanmaktadır. Rüyada taşlı toprak görmek ise, kişinin bazı olumsuzluklarla beraber hayatında güzel ve sevindirici olayların da gerçekleşmesine işaret etmektedir.

Rüyada Toprak Taşımak

Rüyada toprak taşıyan kimse bir yükün altına girer veya kendisine taşıyamayacağı bir sorumluluk yüklenir. Bu rüya kişinin iş hayatında zorluklarla karşılaşmasına veya bazı tabircilere göre kazanacağı yüklü miktarda servet ve mala işaret eder. Rüyada ağır bir toprak taşıyan herkesin imreneceği bir hayata kavuşur ve bu kimse büyük bir mirasa konar. Hafif bir toprak taşımak bazen küçük sorumluluklara bazen de kişinin az miktarda kazanacağı paraya delalet etmektedir.

Rüyada Toprak Yemenin Psikolojik Tabiri

Rüyada toprak yemek kişinin güç ve iktidar isteğinin ve hırsının bir göstergesidir. Yaşamında güzel bir yere gelmek ve özellikle bilinçaltında yükselmek isteyen kimseler gücün sembolü olan toprağı yediğini görmektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!