RuyaTabirleri.com

Rüyada Toprak Yol Görmek

Rüyada toprak yol görmek, emekle varılan bir noktaya gelindiğini, kişinin bundan sonrasında göstereceği çabanın çok daha fazla geri dönüşleri olacağını ve elde edilenlerin zengin bir hayata neden olacağını bildirir. Toprak yol mirastan kalan arsa veya toprağın işletileceğini de işaret ettiği gibi, kişiye gelir sağlayacak olan bir gayrimenkule de tabir edilir. Hayat mücadelesinin zaman zaman zor olduğu ama her zaman kişinin kısmetlerinin bol olduğu bir yaşam süreceğini, zor durumda dahi olsa rızkının kesilmeyeceğini de işaret eden rüya, bekar kişiler için gelecekte zengin biri olacağının da müjdesini verir.

Rüyada Toprak Yolda Yürümek

Geleneksel değerlere fazlasıyla önem veren ve bu yüzden pek çok yeniliğe yüz çeviren rüya sahibinin hayatındaki kişileri kısıtlayacak davranışlara gireceğini, zaman zaman bu durumun özgürlüğü kısıtlamak ve kişilere baskı yapmak anlamlarına geleceğini de bildirir. Anne ve babasının görüşünü almadan hareket etmeyen kişilerin hayatları boyunca onları memnun etmek için uğraş vereceğine ve kendi ailesini de ihmal etmeyeceğine, iyi bir evlat ve ebeveyn olacağını, takdir göreceğini, örnek davranışlarda bulunacağını bildirir.

Rüyada Toprak Yolda Kalmak

Arabasıyla toprak bir yolda kaldığını gören kişiler özellikle iş yaşamlarında kendilerine sunulan bir fırsatın değerini iyi bilemedikleri için oldukları yerde sayarlar. Bu rüya yapılan bazı hataların kişinin emellerine ulaşmasında ciddi bir engel teşkil edeceğini, yeniden düşünmek ve düşünceleri çok daha akılcı bir yoldan ortaya koymak gerektiğini de işaret eder. Evlilik hazırlığında olan kişiler için maddi açıdan çıkacak bazı aksilikler yüzünden evlilik tarihinde bir değişikliğin gündeme gelmesi söz konusu olur.

Rüyada Toprak Yol Görmenin Psikolojik Yorumu

Bir türlü mutlu olamayan ve kendini iyi hissetmek için daima başka sebepler bulmaya çalışan, var olan hayatını güzelleştirmek yerine başka hayatlara öykünen kişilerin eksiklik duygularını ifade eder. Her zaman daha fazlasıyla mutlu olunacağını düşünüp, yetinme duygusunu bilmeyen kişilerin ruh hallerini de işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Toprak Yol Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Demet (25 Kasım 2016 saat: 12:53)

    Rüyamda bazı akrabalarım da olmak üzere kalabalık bir grup olarak tanıdığımız birine misafirliğe gidiyorduk. Evlerinin önüne geldiğimizde bizi topraklı, uçurum kadar olmasa da yüksek boşluğu olan bir yol karşıladı. Ama yolu geçmek için labirent gibi hazırlanmış tahtadan köprüler vardı. İlk köprü kalın ve ordan geçilmesi gayet rahat, ikinci köprü ise öncekinden daha ince ve zor, üçüncü köprü ise çok ince üzerinden geçmek nerdeyse imkansız.. herkes geçti ama ben tam o köprüyü geçecekken palldır küldür aşağı düşüyorum ama bişey olmuyo. Sonra kalkıp bidaha başa dönüp köprülerden geçmeye çalışırken en zor olan köprüyü de geçtikten sonra ayağım takılıyo ve biraz sendeliyorum. Tam orda durum napıcağımızı düşünürken karşıda topraktan yapılmış küçük basamaklar ilişyo gözüme eğer ordan geçersek gayet rahat bir şekilde gideceğimiz yere ulaşabileceğimizi anlıyoruz ve öylece uyandım.

  2. Gülnar (04 Kasım 2016 saat: 16:41)

    Yeni açılan bir mutfak eşyaları satan mağazadaydım,her şey çok renkliydi,kırmızı,mavi yeşil rengarenk tabaklar,porselenler vardı.Tanıdığım öğretmenlerde vardı.Hiç bir şey almadan mağazadan ayrıldım.Çıkışda düz toprak bir yola girdim,ilerledim ana çıkış kapısı kapalıydı ve bekçi bir kahvede çay içiyor elindeki anahtarla oynuyordu, seslendim ama beni sürekli bekletti.Ben de diğer yola döndüm .Burası da hem toprak hem de çok bayırdı.Yanımda küçük oğlum da vardı.Epeyce zorladık,ayaklarımız ağrıdı ama sonunda yolu çıktık.Birde alış veriş yapmadığım halde o bayırı çıkarken elimde market arabasını itiyordum.Hepsi bu kadar,rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,