RuyaTabirleri.com

Rüyada Topuk Görmek

Rüyada topuk görmek, yapılan zor ve yorucu işlerden kazanılacak ve yatırım yapmak için kullanılacak paraya ve yapılan birikimi kötü alışkanlıklardan olan kumarla harcayacak ve heba edecek evlada delalet edilir. Aynı zamanda, uzun zamandır, para biriktirilip uğrunda birçok eşya alınan evlilik düşüncesinin cazibesine  kapılmaya ve sürpriz biriyle hayatları birleştirmeye yorulur.

Rüyada Hastanın Topuğunun Kırılması

Rüyada hastanın topuğunun kırılması, rüya sahibinin, uzun zamandır çekilen ancak üzerine düşülmediği için geri dönülemez boyutlara gelen bir hastalığın yoğun ve yorucu geçen bir tedavi döneminden  sonra hayatını kaybedeceğine işarete eder.

Rüyada Düzgün Topuk Görmek

Rüyada düzgün bir topuk görmek, yapılan çalışmalar sonucunda kazanılan paradan hayır görmeye, ev için ya da şahsi kullanım için bir ürün almaya delalet eder. Aynı zamanda, uzun zamandır konuşulmak istenen kısmet ile irtibat kurmaya ve yaşanacak birlikteliğin en kısa sürede evliliğe dönüşeceğine yorumlanır.

Rüyada Kirli Topuk Görmek

Rüyada kirli topuk görmek, rüyayı gören kişinin, yıllardır biriktirdiği parayı ve malı çarçur edip harcayacak bir arkadaşa, evlada ya da dosta tabir edilir.

Rüyada Topukları Olmadığını Görmek

Rüyada topukları olmadığını görmek, rüya sahibinin, çeşitli sağlık sorunlarından ötürü çocuk sahibi olamayacağına yorulur.

Rüyada Siyah Topuk Görmek

Rüyada siyah topuk giymek, rüyayı gören kişinin, yaptığı işlerde verdiği hatalı kararlar yüzünden çok büyük sorunlarla karşılaşılacağına ve bu Allah yolundan sapılıp kötü yola girildiğine ve en kısa zamanda sorunların çözülmesi gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Topuğun Kırıldığını Görmek

Rüyada topuğun kırıldığını görmek, rüya sahibinin, para kazanmak için olmadık işlere  gireceğine, bir taraftan para kazanırken diğer taraftan kötü kişilerle kötü işler yapmaya ve başını binbir türlü belaya sokup çok zarara uğrayacağına işaret edilir

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!