RuyaTabirleri.com

Rüyada Topuklu Görmek

Rüyada topuklu görmek, maddi bir yardım veya destek sayesinde kişinin mevcut durumunu daha iyi hale getirecek bazı girişimlerde bulunacağına, ailesinden, özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına alamettir. Topuklu gören genç bayanlar için çirkin dedikodular söz konusu olur ve genellikle kişinin laftan ve sözden dolayı kısmetlerinde bir tıkanma yaşanır. Topuklu gören beyler iş hayatlarında kadın bir amire sahip olurlar ancak iş ortamındaki bayanların yardımları sayesinde mevkilerini artırırlar. Yaşanacak güçlüklerin kişiyi daha da azimli bir hale getireceğini, asla yılmadan hayatının kontrolünü ele alacağını ve düşmanlarını alt edecek pek çok önemli işte başarı sağlayacağını da alamet eder.

Rüyada Topuklu Ayakkabı Giymek

Çalışma hayatı için yapılacak yeni planlara, gelişen durumların geleceği daha garanti altına almaya yardımcı olacağına, geçmişte yaşanan sıkıntılı durumların bundan sonra tekrar etmeyeceğine ve kişinin çok daha mutlu ve huzur dolu bir hayata sahip olacağına delalet eder. Topuklu ayakkabı giymek kişinin çevresini çok şaşırtacak kararlar alacağına ve yapacağı her şeyde yarınlarını düşünerek daha garantici, ayakları yere basacak şekilde hareket edeceğine işaret eder. Kudret sahibi bir kimseden yardım almak ve güzel bir yön çizip geleceğini inşa edeceğine de tabir edilir.

Rüyada Ayakkabının Topuğunun Kırılması

İkili ilişkilerde, aşk hayatında yaşanacak hayal kırıklıklarına, kalp acısına işaret eden rüya evliliklerde bazı tartışmalar yaşanacağına ve bu nedenle kişinin ruhsal olarak iyi hissetmeyeceğine, mutsuzluğunu iş hayatına da yansıtacağına delalet eder.

Rüyada Topuklu Görmenin Psikolojik Yorumu

Yükselmek istemenin ve başarıyı yakalamak için sürekli çalışmanın, başkalarının üzerine çıkıp kendini kanıtlamak isteğinin alametidir. Topuklu giymek cinsel açıdan çok ciddi fantezilere sahip olunduğunu, seks ile ilgili bastırılan duyguların kişiyi sürekli olarak rahatsız ettiğini, özellikle yalnız kalındığında sıklıkla bu fanteziler ile ilgili düşünüldüğünü bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: