RuyaTabirleri.com

Rüyada Topuz Görmek

Rüyada topuz görmek, kişinin çok ümitsiz bir durum içine düşeceğini, geleceğe dair derin endişeler taşıyacağını ve yaptığı hiçbir şeyden keyif almayacağını, adımlarından emin olmadığı için içinde her daim bir şüphe taşıyacağını bildirir. Topuz görmek ruhsal açıdan rüya sahibinin yerle bir olduğunu ve kendisini toparlamak için mutlaka yardım alması gerektiğini de işaret eder. Evli kişiler için eşi tarafından ihanete uğrayıp çok büyük bir üzüntü ve acı yaşayacağını, gözyaşı döküp, ayrılık kararı alacağını da alamet eder. Bekar kimseler için yakın bir arkadaştan görülecek kötülüğe, fena bir davranışa ya da hak edilmeyen ağır sözler işitmeye de yorumlanır.

Rüyada Sapsız Topuz Görmek

Rüya sahibinin çevresindeki hemen herkesin kendisinden bir menfaat beklediğine ve gerçek bir dosta sahip olmadığına alamettir. Kişinin çok yalnız kaldığını ve derdini, sıkıntısını, yüreğini samimiyet içinde açacağı bir arkadaşı olmadığını da bildirir. Hiçbir malı mülkü olmayan, maddi açıdan çok sıkıntılı, yoksul bir eşle evlenileceğine, geçim sıkıntısı yaşanılacağına ancak yine de kişinin çabalarıyla ayakta dimdik bir şekilde duracağına delalettir. Saplı topuz görmek aile desteğini ömür boyu almak anlamına da gelir.

Rüyada Demir Topuz Görmek

Şiddet içeren davranışlara veya sözlere maruz kalınacağına işaret eden rüya, çetin bir hayatı da işaret eder. Kişinin hem özel yaşamında, hem de çalıştığı ortamda pek çok menfaat ilişkisiyle karşılaşacağına, prensiplerinden asla taviz vermeden dimdik ayakta kalıp, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine de alamet eder. Hamile bayanlar için sağlıklı bir erkek bebeğe gebe kalınacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Topuz Görmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle şiddete eğilimi olan, başka kişilerin canına ve malına zarar vermekten hoşlanan, kin tutan, öfkesini her daim açığa vuran, karşısındaki kişinin duygularını ve hayatını hiçe sayan kişileri sembolize eder. Topuz görmek gaddar ve vicdansız biri olunduğuna işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!