RuyaTabirleri.com

Rüyada Torba Görmek

Rüyada torba görmek, gereksiz yere harcama yapmayan, yarınlarını düşünen, üç harcıyorsa birini köşeye atan, kazancının kıymetini bilen, tutumlu ve yapıcı bir kişinin varlığına delalet eder. İş yerinde patronunu, evinde de eşini kara geçirecek, akıllı ve planlı bir kişiye alamet eder. Bu rüya, kişinin ayağını yorganına göre uzatan biri olduğuna ve altından kalkamayacağı büyük borçlara girmeyeceğine, hırsının ve nefsinin kurbanı olmayacağına alamet eder.

Rüyada Naylon Torba Görmek

Rüyada naylon torba görmek de torbayla aynı şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin günü birlik yaşamayı tercih etmediğine bunun tam aksine çocuklarının ve kendi geleceğini düşünerek, elindeki malı ve parayı en doğru şekilde değerlendirme yoluna gideceğine işaret eder.

Rüyada Torba Taşımak

Rüyada torba taşımak, rüyayı gören kişinin manevi dünyasına, hayallerine, düşüncelerine, plan ve projelerine yorulur. Yani kişinin içinde yaşadıkları ile değerlendirilir.

Rüyada Boş Torba Görmek

Rüyada boş torba görmek, rüya sahibinin yeteneklerinin ve ilgi alanlarının henüz farkında olmadığına ya da bunları bir türlü ön plana çıkarmayı başaramadığına işaret eder. Kişide kendine olan inancın yeterli ölçüde olmadığı yorumu yapılır.

Rüyada İçi Dolu Torba Görmek

Bir kişinin rüyasında içi dolu bir torbayı görmesi o kişinin her zorluğa göğüs germe gücüne ve kudretine sahip olduğuna, soğukkanlılığı sayesinde de üstesinden gelemeyeceği hiçbir sorunun olmayacağına işaret eder. Kişi, öfkesini kontrol etme yeteneği sayesinde huzuru kaçmadan ve siniri bozulmadan kötü durumların hakkından gelecek demektir.

Rüyada Poşet Görmek

Rüyada poşet görmek, rüya sahibinin içine kapanık, kendisiyle yaşamayı tercih eden biri olduğuna, kendini ve kalbini kimselere açmayı istemediğine, insanlarla fazla iletişim kurmayı tercih etmediğine, konuşmayı ve muhabbet etmeyi çok sevmediğine rivayet edilir. Rüya sahibinin bazı sırları olduğu anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: