RuyaTabirleri.com

Rüyada Tören Görmek

Rüyada tören görmek, rüyayı gören kişinin, uzun bir zamandır birlikte olduğu sevgilisine ya da epey bir zamandır evli olduğu eşine kendisini çok sevdiğine dair inanması ve eşine güven duyması gerektiğine delalet edilir. Aynı zamanda, insanlar arasında yaşanan problemlerin ancak duyulacak güven ile çözülebileceğine işaret edilir.

Rüyada Törene Katılmak

Rüyada törene katılmak, eşler arasında yaşanan kıskançlık ve tartışmaların sevgi, saygı ve güven sayesinde çözüleceğine ve sorunların ortadan kaldırılacağına tabir edilir.

Rüyada Törende Bulunmak

Rüyada törende bulunmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşanacak bir büro değişikliğinden ötürü başka bir şehre ya da ilçeye taşınacağına ve yeni insanlar ile tanışacağına yorumlanır.

Rüyada Törene Katıldığını Görmek

Rüyada törede katıldığını görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ortaya koyacağı işler ve çalışmalar ile kazanacağı başarı ve aile hayatındaki ya da sosyal hayatındaki davranışları sayesinde insanlar tarafından takdir edileceğine ve sevileceğine delalet edilir.

Rüyada Törene Uzaktan Bakmak

Rüyada törene uzaktan bakmak, iş hayatında ve sosyal hayatında ortaya çıkacak sorunlar yüzünden tek kalacağına ve rüya sahibinin, sosyal ilişkilerinde büyük sorunlar ortaya çıkacağına işaret edilir.

Rüyada Merasime Katılmak

Rüyada merasime katılmak, iş hayatında yapılacak işler ve ortaya konacak çalışmalar sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına ve çok yüksek miktarda para kazanıp servet sahibi olunacağına yorumlanır. Ayrıca, yapılacak işler ile büyük ün kazanmaya tabir edilir.

Rüyada Merasim Alayı Görmek

Rüyada merasim alayı görmek, çok büyük eğitim alınarak ve birçok bilim adamı ve profesör ile irtibata geçilerek çok yetkin ve saygın bir kişilik olunacağına yorulur.

Rüyada Merasim Alayı İçinde Olmak

Rüyada merasim alayı içinde olmak, rüyayı gören kişinin, yaptığı işlerde ve ortaya koyduğu çalışmalarda sorunlarla karşılaşacağına delalettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!