RuyaTabirleri.com

Rüyada Törpü Görmek

Rüyada törpü görmek, rüyayı gören kişinin yaşadıklarından, hatalarından, yanlışlarından ve günahlarından ders çıkarmayı bileceğine bu sayede yaşama karşı deneyim edineceğine ve her defasında daha güçlü ve daha kendinden emin duracağına işaret eder. Rüya sahibinin her geçen gün daha ahlaklı, daha olgun ve daha efendi olacağına, ilim irfan öğreneceğine ve âlim kişilerden sayılacağına yorulur.

Rüyada Törpü Yapmak

Rüyayı gören kişi için şans olarak kabul edilir ve rüya sahibinin hastalıklarını yenmeyi başaracağına, kendisini kötü hissettiren duygu, düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına, bu sayede ihtiyacı olan huzuru, şifayı ve mutluluğu da bulacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişi dertlerinin dermanına kavuşarak güzel günlere kavuşacak, hayallerine yaklaşacak ve umutlarının yeninden yeşermesine vesile olacak hayırlı olaylar yaşayacak demektir.

Rüyada Törpü Almak

Rüyayı gören kişinin canını sıkan, moralini bozan ve yüzünün asılmasına neden olan olayların etkisinden kurutulmayı başaracağına, hayatına yeni ve temiz bir sayfa açacağına, bundan sonra daha güzel şekilde yaşayacağına, herşeyin iyi olması için mücadele edeceğine ve bu yolda bir an olsun yorulmayacağına ve vazgeçmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Tırnak Törpülemek

Rüyayı gören kişinin esenlik bulacağına, gönül hoşluğunu yakalayacağına, sağlığını geri kazanacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine işaret eder. Rüya sahibinin tazeleneceğine, yenileneceğine ve can bulacağına tabir edilir ve hayırlara yorulur.

Rüyada Birşey Törpülemek

Rüyayı gören kişinin yaşamına daha fazla değer ve anlam katmak için çabaladığına, problemlerine ve kafasındaki soru işaretlerine çözümler aradığına, kendisini düze çıkaracak yollar keşfetmek için nefes harcadığına rivayet edilir. Rüya sahibinin ideallerinin peşinde koşan ve bu yolda engel tanımayan kişi olduğuna, azmi ve çalışkanlığı sayesinde de hayallerine kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: