RuyaTabirleri.com

Rüyada Tosbağa Görmek

Rüyada tosbağa görmek güzel giden, iyi kar ettiğiniz işlerin bozulacağına, yavaşlayacağına delalet eder. İşlerinizi yaparken mantıklı ve düşünceli olmanız gerektiğine işarettir. Bazı tabirciler tarafından süslü ve güzel bir eşiniz ya da arkadaşınız olacağına, bazı tabirciler tarafından âlim ve bilge bir kişiden yardım alacağınıza işaret eder. Ayrıca bazı tabirciler de dünya işlerinden, dünya dertlerinden sıkıldığınızın artık kendinizi ahrete, Allah’a yöneltmenin zamanının geldiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Tosbağa Sürüsü Görmek

Rüyada tosbağa sürüsü görmek hayatın birçok yönünden darbe yiyeceğinize yorumlanır. Gerek işleriniz gerek ev hayatınız gerekse arkadaşlarınızdan birçok darbe geleceğine işarettir. İşleriniz bozulabilir, memur ya da çalışansanız pozisyon kaybedebilir veya işten kovulabilirsiniz. Eşinizle aranıza husumet girebilir ve bu sebeplerden dolayı ayrılabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranız bozulabilir, bir daha asla konuşmayabilirsiniz. Rüyada tosbağa sürüsü gören bir kişi yaşamına oldukça dikkat etmelidir.

Rüyada Tosbağa Yumurtası Görmek

Rüyada tosbağa yumurtası görmek, gerçek hayatınızdaki bazı işleri, bazı kararları yavaşlatacağınıza, bunları zamana yayıp sabırla hareket ettikten sonra karlarınızı verip işlerinizi yoluna sokacağınıza ve büyük bir ilerleme kaydedeceğinize işaret eder. Rüyada kumun içinde tosbağa yumurtası bulmak hayatın gerçekleriyle yüzleşip, bu gerçeklerde barınan tehlikelerden kendinizin, ailenizin ve yakın çevrenizin başına gelebilecek şeylerden zarar görmemeleri için çok çaba göstermeniz gerektiğine işaret eder.

Rüyada Tosbağa Öldürmek

Rüyada tosbağa öldürmek, kötü giden iş hayatınızın, içinde bulunduğunuz geçim sıkıntısının sona ereceğine ve zenginleşeceğinize, işlerinizin yoluna gireceğine işaret eder.

Rüyada Tosbağa Beslemek

Rüyada tosbağa beslediğini görmek, rüyayı gören kişi için, içinde bulunduğu huzursuz, mutsuz, neşesiz zamandan bilge ve âlim kişilerden alacağı yardımlarla, onların vereceği tavsiye ve öğütlerle mantıklı ve düzgün düşünerek çıkacağına yorumlanır.  Önünüzde aydınlık, mutlu ve huzurlu zamanların olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!