RuyaTabirleri.com

Rüyada Tost Görmek

Rüyada tost görmek, rüyayı gören kişinin şansının kendisinden yana olacağına, işlerinin rast gideceğine, kazancının çoğalacağına, rızkının ve malının artacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin meslek hayatında atılıma geçeceğine, başarılarının artacağına bu sayede makam sahibi olup, elinin bolluk ve berekete kavuşacağına işaret eder. Geçim sıkıntısının ve borçların biteceğine, rahatın ve konforun yerine geleceğine yorulur.

Rüyada Tost Yemek

Rüyayı gören kişinin ticaret ehli kimse haline geleceğine, bol nimete kavuşacağına, lüks içinde olacağına ve konforlu bir hayat yaşamaya başlayacağına işaret eder. Rüya sahibinin kendisine büyük kar getirecek isabetli işler yapacağına ve büyük fırsatlar elde ederek ilerleyeceğine ve kalkınacağına alamet eder.

Rüyada Tost Yediğini Görmek

Rüyada tost yediğini görmek de esasen tost yemek gibi açıklanır. Başarılı olmaya, yükselmeye, kazanç ve ekmek sahibi olmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin maddi sıkıntılarını aşacağına, daha iyi yaşam şartlarına sahip olacağına ve parasızlıktan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Tost Yaptığını Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisine hayır getirecek doğru ve önemli adımlar atacağına, isabetli kararlar alacağına bu sayede hedeflerine ulaşmayı başaracağına tabir edilir. Rüya sahibinin gelecekte çocuklarına ve torunlarına daha iyi bir hayat bırakma amacıyla çalıştığı anlamına gelir.

Rüyada Tost Ekmeği Görmek

Rüyayı gören kişinin işlerinin hafifleyeceğine, hayatının kolaylaşacağına, evindeki verimin, işindeki bereketin de çoğalacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin emeklerinin karşılığında aradığı kazancı da huzuru da yakalayacağına delalet eder.

Rüyada Tost Makinesi Görmek

Rüyayı gören kişinin geçimini sağlamak ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılamak için edindiği kazanç kapılarına ve bunların artacağına alamet eder. Rüya sahibinin geçimini çok daha kolay hale getirecek yeni işlere gireceğine ve yeni çarelere kavuşacağına böylece daha iyi koşullarda yaşayacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: