RuyaTabirleri.com

Rüyada Tosun Görmek

Rüyada tosun görmek, bazen sıkıntı, dert ve sorun anlamına gelirken bazen de güzellik, iyilik ve hayır ile tabir edilir. Rüyanın görülme şekline ve niteliğine bağlı olarak hem iyiye hem de şerre delalet eder. Örneğin rüyada açık renkli tosun görmek, aydınlık günlere, mutluluğa, berekete, dünya malından yana hayır bulmaya ve zengin olmaya işaret ederken, koyu renkli tosun görmekse bela, dert ve problem yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Tosun Beslemek

Rüya sahibinin merhametli, hoş görülü, anlayışlı ve yardımsever oluşuna işaret eder. Kişi sadece kendisi için değil çevresindekileri de düşünerek yaşayan, insanların dertlerini dinleyip ortak olan ve elinden geleni esirgemeyen kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada Tosun Kesmek

Rüyada tosun kesmek çok hayırlıdır, rüya sahibinin hayattaki en büyük dileğinin gerçekleşeceğine işaret eder. Allah kendisine gönlünden geçeni yaşamayı nasip edecek ve mutluluğu kendisine yaşatacak demektir.

Rüyada Tosun Kovalaması

Rüyada tosun kovalaması üzüntülü bir durumun yaşanacağına ve kişinin sıkıntılı günler geçireceğine delalet eder. Rüya sahibi, kazancını kaybedebilir ya da ekmek teknesi olan işinde bazı ciddi problemler yaşayarak önemli oranda gelir kaybına uğrayıp yokluk ve kıtlık içine düşebilir.

Rüyada Tosun Sürüsü Görmek

Rüyada tosun sürüsü görmek hayra alamet değildir. Rüya sahibinin yoluna bazı engeller çıkacağına, hayatında bir takım problemlerin baş göstereceğine, tatsızlıkların yaşanacağına ve keyfin kaçacağına tabir edilir.

Rüyada Sarı Tosun Görmek

Rüyada sarı tosun görmek, uğursuzluk ve şanssızlık anlamına gelir. Melanetlerin ve musibetlerin yaşanacağına, rüya sahibinin uykusuz ve mutsuz günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Siyah Tosun Görmek

Siyah tosun görmek müjde anlamına gelir. Çok hayırlı bir haber almaya ve mutlu olmaya işaret eder. Rüya sahibi kendisine çok uğurlu gelecek bir değişiklik yaşayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: