RuyaTabirleri.com

Rüyada Tosun Görmek

Rüyada tosun görmek, bazen sıkıntı, dert ve sorun anlamına gelirken bazen de güzellik, iyilik ve hayır ile tabir edilir. Rüyanın görülme şekline ve niteliğine bağlı olarak hem iyiye hem de şerre delalet eder. Örneğin rüyada açık renkli tosun görmek, aydınlık günlere, mutluluğa, berekete, dünya malından yana hayır bulmaya ve zengin olmaya işaret ederken, koyu renkli tosun görmekse bela, dert ve problem yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Tosun Beslemek

Rüya sahibinin merhametli, hoş görülü, anlayışlı ve yardımsever oluşuna işaret eder. Kişi sadece kendisi için değil çevresindekileri de düşünerek yaşayan, insanların dertlerini dinleyip ortak olan ve elinden geleni esirgemeyen kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada Tosun Kesmek

Rüyada tosun kesmek çok hayırlıdır, rüya sahibinin hayattaki en büyük dileğinin gerçekleşeceğine işaret eder. Allah kendisine gönlünden geçeni yaşamayı nasip edecek ve mutluluğu kendisine yaşatacak demektir.

Rüyada Tosun Kovalaması

Rüyada tosun kovalaması üzüntülü bir durumun yaşanacağına ve kişinin sıkıntılı günler geçireceğine delalet eder. Rüya sahibi, kazancını kaybedebilir ya da ekmek teknesi olan işinde bazı ciddi problemler yaşayarak önemli oranda gelir kaybına uğrayıp yokluk ve kıtlık içine düşebilir.

Rüyada Tosun Sürüsü Görmek

Rüyada tosun sürüsü görmek hayra alamet değildir. Rüya sahibinin yoluna bazı engeller çıkacağına, hayatında bir takım problemlerin baş göstereceğine, tatsızlıkların yaşanacağına ve keyfin kaçacağına tabir edilir.

Rüyada Sarı Tosun Görmek

Rüyada sarı tosun görmek, uğursuzluk ve şanssızlık anlamına gelir. Melanetlerin ve musibetlerin yaşanacağına, rüya sahibinin uykusuz ve mutsuz günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Siyah Tosun Görmek

Siyah tosun görmek müjde anlamına gelir. Çok hayırlı bir haber almaya ve mutlu olmaya işaret eder. Rüya sahibi kendisine çok uğurlu gelecek bir değişiklik yaşayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tosun Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. semagül (19 Nisan 2014 saat: 14:05)

    rüyamda sevgilimi başka biri olarak gördüm onun arabası ile gezerken birden etrafta önceden yağmış olan kar görüyorum erimeye başlamış arabasından çıkıyorum ve daha sonra arabaya bineceğim sırada arabanın kapısı açılmıyor daha sonra açıyorum arabanın içi yarıya kdr su dolmuş ve ön koltuğun içibir sürü cam bardak kapıyı açıyorum hepsi dışarı dökülüyor daha sonra baş bi arazide gezerken birkaçtane kurban edilmiş yani kesilmiş büyük ve küçük baş hayvanlar görüyorum oradan geçerken yerde bi tosun yatıyor üzerinden atlayarak geçeceğim sırada oradaki kadınlar o hasta diyorlar korkuyorum hayvan ayağa kalkıyor ve sendleyerek peşimden koşuyor başka büyük baş hayvanlarında içinden geçiyorum ama onlar bana bişey yapmıyor benim rüyam bu kdr.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,