RuyaTabirleri.com

Rüyada Tövbe Etmek

Rüyada tövbe etmek, hayattan yana kazançlı çıkmaya, temkinli adımlar atmaya, işlerini, mal varlığını ve sağlığını garanti altına almak için sigorta ettirmeye ve daha fazlasına sahip olamaya işaret eder. İşlerin yoluna girmesine, hayatın kolaylaşmasına, rahatlığın artmasına ve konforun çoğalmasına tabir edilir. Rüyada tövbe etmek, rüya sahibinin namuslu, dinde ve ahlakta güzel olduğu, insanlarla ilgili hainlik taşımadığı, fesada, yalana ve hırsızlığa karışmadığı anlamına gelir.

Rüyada Ağlayarak Tövbe Etmek

Rüyada ağlayarak tövbe etmek, hidayete ve kurtuluşa ermeye, hikmet sahibi olmaya, Allah’ın makbul ve iyi kulları arasına girmeyi başarmaya işaret eder. Yüce rabbin rüya sahibi için, dünya nimetlerini ve malını kendisine bolca vereceğine, mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine tabir edilir.

Rüyada Tövbe Estağfurullah Demek

Rüyasında tövbe estağfurullah dediğini gören kişi kötü duygu, düşünce ve alışkanlıklarından uzaklaşır, Allah’a yakınlaşır ve bu uğurda çok hayır işleri yapar derler. Kişi, dini bütün bir Müslüman olmak, diningereklerini yerine getirmek, günahlarından ve bu nedenle de ruhunun çektiği azaptan kurtulmak için kuranın buyruklarına uyacak ve huzura kavuşmak isteyecektir.

Rüyada Dua Etmek

Rüyada dua ettiğini görmek büyük sevinç anlamına gelir. Çünkü bu rüya, kişinin arzularını gerçekleşmesine, muradına erip sevdiği ile kucaklaşmasına tabir edilir. Rüya sahibi, hayattaki tüm emellerine kavuşacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Secde Görmek

Rüyada secde görmek, kalp ve ruh temizliğine, güzel ameller işleme arzusunda olmaya, dünya işlerinden geri durup, dine yakınlaşmaya ve helal rızık kazanmaya delalet eder. Rüyada secde görmek, namuslu ve iman sahibi kimseye işarettir.

Rüyada Secde Etmek

Rüyada secde ettiğini gören kişi, kötülüklerden korunur, nefsine hâkim olmayı öğrenir, dinin emir ve buyruklarına uyar, günahtan da kaçınır diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!